INVASION DUBSTEP NIGHT VOL. 13

8.3.2013, 20:00

P0gman, původem ze střední Anglie, přichází na scénu se svými patentovanými woby a waby pod labelem Styx Recordings. Jeho jedinečný styl vás na pařbě vždycky rozhýbe. Přijďte si poslechnout víc wobblů a tučnobeatů, než jste kdy v setu slyšeli, až přijede utrhnout strop do vašeho oblíbeného klubu.

Ponicz pochází z nového domova uslintaných basových linek a agresivních synťáků, střední Anglie. U nikoho nenajdete podobný zvuk; bažinaté basy a kreativní produkce dodávají Poniczově tvorbě jedinečný a návykový zvuk.

Z východu k nám dorazí Dj YA (Sk.), rodák z Trenčína, člen Face2bass a Stallion Soundsystemu a majitel Hydrogen Records. Ze západu k nám dorazí dvojice Woostep, uznávaní dubstepoví producenti žijící v Praze, členové největší dubstepové crew u nás DUBSTEBLOG. Čtveřici Djs doplní Invasion crew. Djs Yak a Kotlyk členové Pohon Crew a dvojice Djs Philee a Flexa tvořící New Generation crew.

Na malé stage to rozjedeme ve stylu dubstep, drumandbass, a elektra. Na rozjezd nám zahraje Djka Mania. Dále vystoupí člen olomoucké crew Drum-up Dj Pospitch, další dorazí z Třebíče producent labelu Smith Production a Dj Dzoska a to vše doplní DJ Dekor, od kterého čekejte pořádnou dávku FILTHY dubstepu.


Main stage:
» » P0GMAN
(Styx/Chronos/Dank n Dirty/ Badman Press/BroTown/LU10 )

» » PONICZ
( Styx Recordings [Betamorph])

Woostep (DUBSTEBLOG)
YA (Face2BasS)
Yak (Pohon)
Kotlyk (Pohon)
Flexa a Phileee (NewGen)

Small stage:
Dekor (Audio pandora)
Pospitch (Drumup)
Mania (hell mania parties unit)