Ascendancy, Abstract Essence

8.3.2013, 19:30

Brněnská zastávka společného turné spřízněných kapel Ascendancy a Abstract Essence. Jako hosté vystoupí kapely Shatter a F.O.B. 

Ascendancy
Česká progressivní metalová kapela kombinující moderní riffy ála "Nevermore" s klasickými "Helloween" melodiemi. Kromě oficiálního předkapelování české metalové legendě Arakain (25 koncertů po ČR a SR) mají Ascendancy na kontě koncerty s německými Equilibrium či vystoupení po boku bývalého zpěváka Iron Maiden Blaze Bayleyho. Na prvním albu „Out Of Nowhere“ se objevili zahraniční hosté v podobě zpěváka Toma S. Englunda ze švédských Evergrey a kytaristy Marca Sfogliho (James Labrie).

Ascendancy na BandZone

Abstract Essence
Vsetínská multi-metalová kapela. Na úspěšné debutové album „Aftermath“ navázala v roce 2010 albem „Manifest“ vydaným u společnosti MetalGate. Abstract Essence mají za sebou obrovské množství koncertů po celé ČR.
Abstract Essence na BandZone

Shatter
Metalcore / industrial parta z Jablonného nad Orlicí. Kromě předkapelování Soulfly a bezpočtu koncertů na renomovaných českých metalových festivalech se Shatter mohou pochlubit třemi alby a několika videoklipy vysílanými na ČT2 a TV Óčko.
Shatter na BandZone 

F.O.B.
Zkušení F.O.B. se v rámci svého plynulého vývoje aktuálně pohybují ve fázi modernizovaného a vokálně pestrého death metalu. 
F.O.B. na BandZone

Rockotéka Kill The Night! začíná ve 23:00, od 22:30 vstup zdarma.