Balkan bashavel

3.1.2020, 21:00
Začátek nového roku znamená i začátek zimní Balkan Bashavel tour! A teda čas, kdy spolu vyskáčeme kalorie z vánočního hodování v rytmu balkan beats, gypsy music, reggae a world music.
MALALATA (SK)
MALALATA je už 13 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Colours of Ostrava, Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

Mr. Loco (CZ, live)
Mezinárodní kapela s pražskou adresou byla zformována koncem roku 2010 kolem frontmana Filipa Flussera (kytara, zpěv, bouzouki), jehož kořeny sahají na Balkán. Formace originálním způsobem kombinuje balkánský folklór s prvky latiny, reggae, ska i hip hopu. Dechovou sekci reprezentuje Kryštof Verner, na klávesy doplňuje Pavel Homer. Na basu a kontrabas hraje mexický harcovník Luis Franco. Rytmickou sekci zastupuje zkušený kolumbijský bubeník Felipe Bermudez.

TROY SAVOY (AT)
Představte si poctivého panáka slivovice okořeněného pálivou habanero papričkou. Podobnou jízdu vám připraví i náš zahraniční host, rakouský DJ Troy Savoy. Jeho sety kombinují tradiční balkánskou hudbu s breakbeats, straightbeats a drum'n'bass.


Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let.
Akce bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z ní budou zveřejněny na sociální síti Facebook.