Koncerty v Brně

15. březen 2014, 13:26

Přehled koncertů a hudebních událostí v Brně. V kalendáři akcí najdete koncerty všech hudebních žánrů a stylů, kterů můžete vyhledávat podle termínů, žánrů, interperů nebo lokace. Brno je město koncertů.

Poslední loď

18.2.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Absolventský koncert / Sabina Bartizalová – kytara

18.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Josin (D)

18.2.2019, 20:00 / Kabinet múz

Mihu

18.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Proart – Ema Destinn: Bouře A Klid

18.2.2019, 20:00 / Vila Tugendhat

Labutí jezero

19.2.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Barbara Maria Willi uvádí: KCHUN - Martin Prokeš, Marek Šulc ad.

19.2.2019, 19:30 / Konvent Milosrdných bratří

Absolventský koncert / Libor Suchý – klarinet

19.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Poslechový pořad Jiřího Černého

19.2.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Jazz Jaro 2019 / Marek Kotača Trio

19.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Máta Brno

19.2.2019, 20:00 / Café Práh

Renaud Garcia-fons & Dorantes

20.2.2019, 19:30 / Besední dům

Kontrabasový koncert

20.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Waykopp (FR)

20.2.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Etno Jaro 2019 / Propaganja

20.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

HANK (ATMO music)

20.2.2019, 20:00 / Club Eleven

Elina Nechayeva & Alexander Rybak

20.2.2019, 20:00 / Club Fléda

George Cremaschi + Pavel Zlámal

20.2.2019, 20:00 / Ponava Cafe

Agadir: Na strunách naděje, Teťana Dzjubaa

21.2.2019, 18:30 / Knihovna Jiřího Mahena

Piková dáma

21.2.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Přístav 20 let

21.2.2019, 19:30 / Semilasso

Koncert posluchačů

21.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Majerovy Brzdové Tabulky

21.2.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Ekström kvartett

21.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

The Dire Straits Experience

21.2.2019, 20:00 / Bobycentrum

Pavel Helan

22.2.2019, 19:00 / KD Rubín

Koncert posluchačů

22.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Four in Blue

22.2.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Band of Heysek

22.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Echoes: Extrawelt live (DE)

22.2.2019, 21:00 / Club Fléda

Laibach (SLO)

23.2.2019, 19:00 / Club Fléda

Don Carlos

23.2.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Pushteek fest

23.2.2019, 20:00 / Kabinet múz

Budoár staré dámy

23.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Ples MČ Brno-Židenice

23.2.2019, 20:00 / Dělnický dům Jamborova

Recitál Richarda Nováka

25.2.2019, 19:00 / Konvent Milosrdných bratří

Absolventský koncert / Daniel Kéry – kytara

25.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Jan Šmíd – fagot

26.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Jazz Jaro 2019 / Heda Quartet

26.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Koncert posluchačů

27.2.2019, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Dáša Voňková

27.2.2019, 19:00 / Klub Leitnerova

Gypsy Swing Jam

27.2.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Mladá krev aneb hudba z blízka

27.2.2019, 19:30 / Besední dům

Klavírní recitál / Iveta Lederová

27.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Etno Jaro 2019 / Kumbalu

27.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Pavel Čadek, Michal Horák

27.2.2019, 20:00 / Café Práh

The Australian Pink Floyd Show

27.2.2019, 20:00 / DRFG Arena (Hala Rondo)

Gaia Mesiah

27.2.2019, 20:00 / Club Fléda

Čankišou

27.2.2019, 20:00 / ArtBar Druhý Pád

Vzpomínka na Oldu Veselého

28.2.2019, 19:00 / Semilasso

Sun Araw (US)

28.2.2019, 19:00 / Klub Leitnerova

Prodaná nevěsta

28.2.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Offline!

28.2.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Absolventský koncert / Martina Jasanská – housle

28.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Miloš Meier – Drumming Syndrome Tour 2019

28.2.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Tichá Dohoda

28.2.2019, 20:00 / Kabinet múz

Něco si přej

28.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

N.O.H.A.

28.2.2019, 20:00 / Club Fléda

Viktorie Černíková

28.2.2019, 20:00 / Ponava Cafe

Polská krev

1.3.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Nová Tančírna ve Staré Pekárně

1.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Bloody ROOTS Horrorcore

1.3.2019, 20:00 / Melodka

Chris Vern DJ set with live trumpet

1.3.2019, 20:00 / Metro Music Bar

KB Band Academy Tour

2.3.2019, 18:30 / Melodka

Wohnout

2.3.2019, 20:00 / Sono Centrum

Sunny Side, The Jumper Cables

2.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Paul Kalkbrenner

2.3.2019, 20:00 / Bobycentrum

Country bál Wénovi Kidi

2.3.2019, 20:00 / Dělnický dům Jamborova

Lord Of The Dance – Dangerous Games 2019

2.3.2019, 20:00 / DRFG Arena (Hala Rondo)

Marcus Revolta

2.3.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Vrcholy komorní hudby

3.3.2019, 19:30 / Besední dům

Kuba Wiecek Trio

4.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Ty Syčáci

5.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

The big 20

5.3.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Titanic

6.3.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Etno Jaro 19 / Trombenik

6.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Smrt a vykoupení

7.3.2019, 19:00 / Kulturní centrum Babylon

Jiří Schmitzer

7.3.2019, 19:30 / KD Musilka

Robert Křesťan & Druhá Tráva

7.3.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Jazz Jaro 2019 / Vilém Spilka Quartet

7.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Second End + The Pant

7.3.2019, 20:00 / Melodka

Within Destruction tour 2019

8.3.2019, 18:00 / Melodka

Romeo a Julie

8.3.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

ECHT!

8.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna