Koncerty v Brně

15. březen 2014, 13:26

Přehled koncertů a hudebních událostí v Brně. V kalendáři akcí najdete koncerty všech hudebních žánrů a stylů, kterů můžete vyhledávat podle termínů, žánrů, interperů nebo lokace. Brno je město koncertů.

Martin Kleibl Quartet feat. Ray Aichinger

26.8.2019, 19:00 / Music Lab

Mirror Ensemble

26.8.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Festival Uprostřed 2019

27.8.2019, 12:00 / Nádvoří staré radnice

Carmen

27.8.2019, 19:00 / Hrad Špilberk

Prodaná nevěsta

28.8.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Mc Xander (UK), Cocoman, Ešli

29.8.2019, 19:00 / Kabinet múz

Lazebník sevillský

29.8.2019, 19:00 / Hrad Špilberk

Hip hop & skate session na Moraváku

30.8.2019, 15:00 / Moravské náměstí

Už jsme doma

30.8.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Letní baLetní koktejl 2019

30.8.2019, 20:00 / Biskupský dvůr

Opera na Špilberku: Polská krev

31.8.2019, 19:00 / Hrad Špilberk

Opera na Špilberku / Nabucco

1.9.2019, 19:00 / nádvoří hradu Špilberk

Opera na Špilberku / La traviata

3.9.2019, 19:00 / nádvoří hradu Špilberk

Trubaadůři na Špilberku

6.9.2019, 15:00 / Hrad Špilberk

Zahajovací koncert

6.9.2019, 18:00 / piazzetta před Janáčkovým divadlem

The Plastic People of the Universe

6.9.2019, 19:00 / Biskupský dvůr

Předpremiérové kukátko: Hoffmannovy povídky

12.9.2019, 17:00 / Janáčkovo divadlo

Stromboli

12.9.2019, 19:30 / nádvoří hradu Špilberk

Zahajovací Koncert / ČFSB

15.9.2019, 19:00 / Besední dům

Anna Kareninová

18.9.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Bacha na Mozarta / P. J. Vejvanovský: Offertoria

18.9.2019, 19:30 / kostel sv. Michala

Zahájení s Elisabeth Leonskou / veřejná generální zkouška

19.9.2019, 10:00 / Kulturní centrum Babylon

Babylon festival

19.9.2019, 11:00 / Moravské náměstí

Zahájení s Elisabeth Leonskou

19.9.2019, 19:00 / Kulturní centrum Babylon

Polaris / zahájení sezóny

20.9.2019, 19:00 / Björnsonův sad

Hoffmannovy povídky

20.9.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Noc na Karlštějně

24.9.2019, 18:00 / Hudební scéna MDB

Labutí jezero

24.9.2019, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Děsnej pátek

27.9.2019, 18:00 / Hudební scéna MDB

Lednicko-valtický hudební festival 2019

28.9.2019, 19:00 / zámek Valtice

Einstein na pláži / Moravský podzim

29.9.2019, 19:00 / Bobycentrum

Dvorská hudba krále Ludvíka XIV. / Moravský podzim

1.10.2019, 19:00 / Konvent Milosrdných bratří

Večer klavírního tria

1.10.2019, 19:30 / Besední dům

Její pastorkyňa

2.10.2019, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Gide / Martinů: Oidipus / Moravský podzim

2.10.2019, 19:00 / Divadlo Husa na provázku

Martinů Voices / Moravský podzim

4.10.2019, 19:00 / evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)

Moravský podzim dětem

6.10.2019, 14:00 / Kabinet múz

Večeře a paráda / Moravský podzim

6.10.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Uměnovědný biograf / Moravský podzim

7.10.2019, 14:00 / Univerzitní Kino Scala

Weinberg 100 – I / Moravský podzim

7.10.2019, 19:00 / Besední dům

Couperin a Tiburtina Ensemble / Moravský podzim

8.10.2019, 19:00 / kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)

Dirty Loops (SWE) / Groove Brno

8.10.2019, 20:00 / Sono Centrum

Faust a Markéta

9.10.2019, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Anderszewski a Mozart / Moravský podzim

10.10.2019, 19:00 / Besední dům

Nils Landgren Funk Unit (SWE) / Groove Brno

11.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Versailles / Moravský podzim

12.10.2019, 19:00 / Besední dům

Weinberg 100 – II / Moravský podzim

13.10.2019, 19:00 / Besední dům

Tanec slunce / Moravský podzim

14.10.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Kocour v botách

15.10.2019, 11:00 / Reduta

Bacha na Mozarta / Musikalische Exequien

16.10.2019, 19:30 / kostel sv. Michala

Lazebník sevillský

17.10.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Dálach

18.10.2019, 19:00 / Café Práh

Bajadéra

18.10.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Komorní koncert

20.10.2019, 19:00 / Besední dům

Black and White

22.10.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Dan Tepfer: Natural Machines

23.10.2019, 19:30 / Besední dům

Ghost-Note (USA) / Groove Brno

23.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Patāx (E) / Groove Brno

24.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Romeo a Julie

25.10.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Libuše

26.10.2019, 17:00 / Janáčkovo divadlo

Hudba a vesmír / FB Dětem

29.10.2019, 9:00 / Besední dům

Rudy Linka Trio

29.10.2019, 19:00 / Divadlo Bolka Polívky

Ondřej Pivec Organic Quartet (CZ) / Groove Brno

29.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Piková dáma

31.10.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Mladá krev aneb hudba zblízka

31.10.2019, 19:30 / Besední dům

Judith Hill (USA) / Groove Brno

2.11.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Candy Dulfer (NL) / Groove Brno

4.11.2019, 20:00 / Sono Centrum

Ida Nielsen (DK) / Groove Brno

13.11.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Carmen

14.11.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Incognito (UK) / Groove Brno

18.11.2019, 20:00 / Sono Centrum

Krok za oponu

20.11.2019, 11:00 / Janáčkovo divadlo

Předpremiérové kukátko: Růžový kavalír

20.11.2019, 17:00 / Janáčkovo divadlo

Rusalka

20.11.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Bacha na Mozarta / Mozart & Mozart

20.11.2019, 19:30 / katedrála svatých Petra a Pavla

Fallgrapp (SK) / Groove Brno

23.11.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Vlasta Redl s kapelou

25.11.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Růžový kavalír

29.11.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Vladimír Mišík & ETC s hosty

30.11.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Vánoční koncert Václava Hybše

30.11.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Věra Martinová a přátelé

2.12.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Louskáček

5.12.2019, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Barbara Maria Willi uvádí: BaroBaroBaroko

5.12.2019, 19:30 / Konvent Milosrdných bratří