Denoi - benefiční koncert

27.9.2020, 20:00
Svět bude takový, jak si ho uděláme. My jsme se rozhodli, že jej uděláme o trochu krásnější. Proto tímto koncertem podporujeme spolek JANUS, který pomáhá dětem z dětských domovů začlenit se do života. Tyto děti po dovršení 18 roku opouští dětské domovy bez toho, aniž by věděly jak funguje systém a svět kolem nás. Častokrát netuší, jak si zařídit zdravotní pojištění, najít si práci nebo dohodnout návštěvu u lékaře. Problém u těchto dětí nastává například i po stránce finanční gramotnosti. A právě od toho jsou zde holky Andrea a Julie, které pod hlavičkou spolku JANUS pomáhají těmto dnes už mladým lidem nabrat ten správný směr a zorientovat se v tomhle rychlém a chaotickém světě.
Právě proto jsme se rozhodli udělat tento benefiční koncert a CELÝ VÝTĚŽEK VĚNUJEME HOLKÁM ZE SPOLKU JANUS, aby si mohly zřídit tzv." Krizové Lůžko". Bude to poslední útočiště pro člověka v nouzi, který se náhle ocitne na ulici a nemá kam jít. Díky tomu bude moci dotyčný strávit noc pod střechou alespoň na pár dní, dokud se mu nepodaří sehnat dlouhodobé útočiště.
Proto přijdi na koncert, užij si parádní večer se svými kámoši a PODPOŘ DOBROU VĚC! Když budeme držet při sobě, dokážeme velké věci a uděláme to naše Brno zase o trochu krásnějším místem k životu. KAŽDÝM SDÍLENÍM TÉTO AKCE POMÁHÁŠ NA DOBROU VĚC</div></div>
<div class=