Balkan Bashavel

8.8.2020, 18:00

V Brně je nám vždycky skvěle, proto se za vámi chystáme znova! Rytmy balkan beats, gypsy, brass, reggae a world music tentokrát zazní na nádvoří Trojky. K poslechu i křepčení vám zahrajeme nejen my, DJ duo MALALATA, ale i pražský DJ Le Petit Nicolas. Doprovodný program doplníme v nejbližších dnech.

MALALATA (SK)
MALALATA je už 13 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar, Goran Bregović, Shantel a Fanfare Ciocarlia.

Le Petit Nicolas (CZ)
Talentovaný pražský DJ, od kterého balkánské dechovky rozhodně nečekejte. Je totiž průkopníkem moderních fúzí balkánských rytmů s dalšími hudebními žánry.


Vstup na akci BUDE POVOLEN jen osobám starším 15 let. Akce bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z ní budou zveřejněny na sociální síti Facebook.