Starobrno Free Night: InFlus, Ollie North, Skákající králíčci

8.11.2021, 0:00
Traduje se, že popandemické Free Nighty jsou ještě lepší než před tím! Tak to přijď zkontrolovat a užít si klubovou atmošku a skvělý kapely!
Na oblíbených Nightech vždy představujeme především talentované, určitě nadějné, a hlavně vycházející hvězdy. Většinou je hledáme v Brně, ale nebojíme se jít i dál. Listopadový Starobrno Free Night představí 3 kapely a ani jedna z nich by neměla uniknout tvojí pozornosti! Vstupné je zdarma, avšak dobrovolným příspěvkem podpoříš kapely, aby mohli snáz rozjet svoji (snad) hvězdnou kariéru.
 
InFlus
grunge – progressive / Letohrad
Čtyřčlenná kapela, co nikdy nehrála s metronomem, protože jí to tak vyhovuje. Trochu krautrock spíše grunge, a to vše ve snaze svrhnout všechny bohy a zbourat hranice mezi kapelou a publikem.
https://www.facebook.com/InFlusband
https://bandzone.cz/influs
 
Ollie North
punk – rock / Brno
Co je nového na brněnské punk-rockové scéně? Mimo jiné kapela Ollie Nort! Je tomu rok zpět, kdy ji založili tři kámoši, kteří už během ročního fungování lenenili a nahráli album. Co na to říkáš? Přijď omrknout koncert!
https://bandzone.cz/_116431
https://www.facebook.com/Ollie-North-693788551462641
 
Skákající králíčci
alternative-schlager / Brno
"Ležérně-postpunkovo-folkovo neuhlazená kapela původně studujících kluků v Brně. Nyní zcela nestudujících, za to do hudby zapálených a poctivě párty roztáčejících! Proč právě Skákající Králíčci? Protože máme malý chlupatý vocásky a nebojíme se pořádně zahopsat! Zahopsáte si s námi?"
https://bandzone.cz/skakajicikralicci
https://www.facebook.com/skakajicikralicci
 
 
- pořadí kapel bude doplněno
- otevření klubu 19.3o
- první koncert 2o.oo
- bar zásobený
- neseď doma
- přijď