Pepsi Free Night: Krize Identity, Spicy Boys, Bats vs. Cats

31.1.2022, 19:30
Traduje se, že Free Nighty jsou teď ještě lepší než před tím! Tak to přijď zkontrolovat a užít si klubovou atmošku a skvělý kapely!
Na oblíbených Nightech vždy představujeme především talentované, určitě nadějné, a hlavně vycházející hvězdy. Většinou je hledáme v Brně, ale nebojíme se jít i dál. Lednový Pepsi Free Night představí 3 kapely a ani jedna z nich by neměla uniknout tvojí pozornosti! Vstupné je zdarma, avšak dobrovolným příspěvkem podpoříš kapely, aby mohli snáz rozjet svoji (snad) hvězdnou kariéru.
 
Spicy Boys
grunge / Brno
Ptáš se, co je nového na brněnské scéně? Jsou to Spicy Boys, kteří tě překvapí i potěší. Zní ti to tajemně? Přijď tohle tajemství odhalit na Free Night!
https://bandzone.cz/_114962
https://www.facebook.com/Spicy-Boys-110573587442256/
 
Bats vs. Cats
alternative-rock / Brno
Indie rock s příchutí Anglie, tak by se dala charakterizovat hudba kapely Bats vs Cats. Ve své autorské tvorbě si na nic nehrají, často se usmívají a hraje jim to líp, než si teď asi myslíš. Rádi vidí své posluchače tančit a dělají všechno pro to, aby tomu tak bylo, tak si je přijď nejen poslechnout.
http://bandzone.cz/batsvscats
https://www.facebook.com/BatsVsCats
https://batsvscats.bandcamp.com/releases
 
Krize Identity
indie-rock / Olomouc
"Krize Identity je sedmičlenná olomoucká indie rocková kapela. V naší sestavě vám představíme skladby ze všech tří našich studiových nahrávek, včetně té nejnovější, EP 'Ztracená'."
https://bandzone.cz/
https://www.facebook.com/krizeidentity