Rattle Bucket, Segment, Skywalker, Cate

11.4.2013, 19:30

Společný koncert kapel Rattle Bucket, Segment, Skywalker, The Fall Of Ghostface a Cate. 

Rattle Bucket
Neúnavní brněnští rock-crossover buřiči mají na kontě úspěchy v lokálních i mezinárodních soutěžích, klipy, co jste mohli vidět v telce, účast na největších českých festivalech, zahraniční turné a v neposlední řadě taky úspěšnou debutovou desku „Last Generation“. Nový materiál natáčeli RB v UK.
Rattle Bucket na BandZone  

Segment
Věkem mladá, ale zkušenostmi bohatá kapela hrající New Wave of American Heavy Metal. Vítězové národního kola Hard Rock Rising 2012. Kapela si zakládá na maximálním zážitku pro posluchače, a to jak sluchovém, tak vizuálním. První album „The Universe“ vyšlo v roce 2012.
Segment na BandZone 

Skywalker
Pražská hardcore/punk rocková kapela Skywalker nabízí ojedinělou kombinaci tvrdých hardcorových a metalcorových pasáží s klasickým pop punkem a punk rockem 90. let. Za relativně krátkou dobu své existence vystoupili Skywalker po boku zahraničních jmen jako Till We Drop (HU), For the Fallen Dreams (USA), As Enemies Arise (NL), Point Blank Range (SK) či Pay No Respect (UK). Aktuálně je venku jejich poslední EP „Babylon“.
Skywalker na BandZone 

The Fall Of Ghostface
Mladá šestice z Opavy, která se snaží kombinovat prvky metalu a ženského vokálu a zároveň se nebojí experimentovat i s electrem. Jdou po všeho po hlavě a na pódiu vždy nechávají kus sebe. Jejich live show je plná pohybu a fyzického i psychického vypětí. I přes naléhavé kytary a   texty   se   závažnou   tématikou  se   ve    skladbách   motá   jakýsi   hudební  šotek, který v písních vytváří malé pastičky na posluchače.
The Fall Of Ghostface na BandZone 

Cate
Mladá nadějná pop-rocková skupina hrající moderní styl typický pro USA a UK rockovou scénu. Kvalitu a nadšení kapely potrhuje výběr Talent CZ na největším českém festivalu Rock for People za rok 2012. Cate jsou od roku 2010 klubovou stálicí, která plní kluby po boku NIL, Imodium, Rattle Bucket, X-left to Die.
Cate na BandZone