Brünnfield + Permanent risk + Souperman

21.4.2023, 19:30

Brünnfield
Brněnská rocková kapela hrající vlastní české skladby s důrazem na obsahovou stránku našich písniček. Dali se dohromady v roce 2012 a za těch pár let prošli několika personálními obměnami a nasbírali bohaté koncertní zkušenosti.

Na začátku roku 2020 jsme odjeli první samostatné turné, na kterém jsme si zahrála například s legendárními anglickými Varukers. V letní festivalové sezoně jsme zase několikrát zahostovali na koncertech kapely Tři sestry.

Nástrojovým obsazením, kde dominují housle, si kapela získala neoficiální přezdívku „brněnskej Divokej Bill.“

Permanent Risk
Tocková kapela z Brna inspirovaná především styly jako grunge, post-punk a alternative. V současné sestavě začali zkoušet v květnu 2018, od té doby zahráli na několika koncertech a v únoru 2019 natočili několik písniček pro první EP Spirits.

Souperman
Kapela „Souperman“ vznikla před mnoha roky v hlavě kytaristy, zpěváka, skladatele a textaře Roberta Jančíka. Od konce roce 2019 funguje kapela ve složení Milan Horký, Milan Horký  a Jirka Jaroš. Jejich repertoár je sestaven z převážně vlastních písniček, ale také z coverů jejich zahraničních inspirátorů, se kterým vyjíždí po českých i zahraničních klubech.

Vstupné - 140,-