Naďa Válová – Díky Vám

20.1.2024, 20:30

Zpěvačka s nezaměnitelným hlasem, šansoniérka, textařka, někdejší velká múza skladatele Petra Hapky, držitelka ceny Anděl za rok 2008. To a mnoho dalšího je Naďa Válová.

Televizní diváci ji znají z druhé řady Superstar, kde se umístila v první dvacítce. Letos na jaře vyprodala v Praze divadlo Rokoko a užívala si ovace ve stoje dlouhé minuty. Zvládla toho zatím hodně a s úspěchem. Své umění hodlá s pokorou nabídnout také publiku Metro Music Baru v Brně.

Naďa Válová zpívá od dětských let. První kapelu postavila v šestnácti. O deset let později  absolvovala pěveckou soutěž, kde  zaujala Michala Horáčka, svého budoucího dvorního textaře. To on ji přivedl k Petru Hapkovi, Michaelu Kocábovi a dalším hvězdám české populární scény. V současnosti kromě svých koncertů působí v různých projektech – Potměšilí hosté, Horáček GEN XYZ Cirk La Putyka a další.

Během koncertu v Metro Music Baru poplujeme písněmi napříč časem. Zazní nejen skladby, které napsali pánové Horáček a Hapka, ale také písně Evy Olmerové, Marty Kubišové, Karla Gotta, Petra Muka, Věry Špinarové, Hany Hegerové a dalších. Návštěvníci koncertu Naďi Válové a její kapely mají šanci zažít opravdu jedinečný sobotní večer.