BEYOND THE BLACK

7.4.2024, 20:00

Německá symphonic-metalová hvězda BEYOND THE BLACK stoupá na metalové nebe stále výš a výš. I přes své mládí už se mohou spokojeně ohlížet a rekapitulovat svoji bezesporu dosud velmi úspěšnou kariéru. Od prvního alba „Songs Of Love And Death“ z roku 2015 zasáhli metalová srdce jako dobře mířená střela. Jeho nástupce „Lost In Forever“ (2016) se okamžitě vyšplhal na přední místa německých hitparád a vydláždil jim cestu pro velká turné z Německa přes země jako UK, Rusko nebo Japonsko. Koncertovali jak zběsilí a zahráli si např. i s Aerosmith, Korn, Scorpions, Saxon nebo Within Temptation.

Co deska, to úspěch a turné s vyprodanými kluby a halami. Nepříjemný pandemický čas kapela využila k rozvoji své kreativity a přišli se svoji dosud nejsilnější a nejúspěšnější deskou s jednoduchým názvem „Beyond The Black“ (2022). Ta je vystřelila do další úrovně pomyslné metalové pyramidy a kapela jede naplno dál.

Zbrusu nový singl „Call My Name“ vydali BEYOND THE BLACK minulý týden a spolu s ním oznámili nové turné na jaro 2024 “Dancing In The Dark Tour 2024“!