Palaye Roayale

17.6.2024, 19:00
Oblíbení a fanouškům RfP dobře známí rockeři Palaye Royale se vrací do Česka! A tentokrát 17. června do brněnského Sono Music Clubu v rámci oficiální afterparty Rock for People 2024. Tam prostě nesmíš chybět!
Vstupenky v prodeji od 11. března 11:00 na GoOut  https://goout.net/cs/palaye-royale/szmfeax/.

 

Skupina Palaye Royale, která je stejnou měrou součástí britpopu, glam rocku a art punku, nasbírala během své kariéry více než půl miliardy streamů a svým adrenalinovým rock’n’rollovým cirkusem si získala zástupy věrných fanoušků po celém světě.

Bratři Remington Leith (zpěv), Sebastian Danzig (kytara) a Emerson Barrett (bicí), kteří vyrostli v Las Vegas, se v Los Angeles poprvé ocitli jako teenageři, kde prošli nemilosrdnou losangeleskou rockovou scénou od hraní ve sklepě, životě v autě, až po headlinery arén po celém světě a turné s kapelami jako Yungblud, Rob Zombie, Korn atd.
V roce 2022 kapela vydala své čtvrté řadové album Fever Dream. To vzniklo po potřebné pauze – hudebníci se vrátili ke svým kořenům a většinu alba složili na klavír. Výsledek je stejnou měrou někde mezi extatickým návalem a hloubavou meditací o stavu lidské psychiky. Mimo to je dosud nejodvážnějším a nejvizionářštějším dílem Palaye Royale.
Díky rychlému špinavému rock’n’rollu a bezkonkurenčnímu švihu Palaye Royale donekonečna předvádějí fascinující živou show, při které Remington často předvádí až akrobatické kousky. A ať už vystupují na velkých festivalech jako Reading a Leeds, Download, Pinkpop a Rock for People nebo hrají pro vyprodané davy ve vzdálených lokalitách, jako je Amsterdam, Praha či Mexico City, mají jenom jedinou ambici – tou je prohloubit vzácné spojení s milovanou fanouškovskou základnou, láskyplně přezdívanou The Soldiers of the Royal Council.