Pro děti
Dan Vertígo
17.7.2019, 19:30
/ Alterna
Akustická noc / Vaňkovka Fest 2019
18.7.2019, 18:30
/ Galerie Vaňkovka
Pátí na světě
18.7.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Tom Oakland
18.7.2019, 19:00
/ Rocknroll heaven
Ukulele Orchestra jako Brno
18.7.2019, 22:00
/ Metro Music Bar
Balkan Bashavel
19.7.2019, 18:00
/ Kavárna Trojka
Samba a Jazz na Ponavě
19.7.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Večer písní K. Kryla: Hladolet / Vaňkovka Fest 2019
19.7.2019, 20:00
/ Galerie Vaňkovka
Napříč žánry / Vaňkovka Fest 2019
23.7.2019, 18:30
/ Galerie Vaňkovka
Negative Approach (USA + Repelent SS + Vole
23.7.2019, 20:00
/ Kabinet múz
NTS - Nejtek, Tichý, Smetáček
24.7.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Radovan Hanko
24.7.2019, 19:30
/ Alterna
Colorful People
25.7.2019, 19:00
/ Music Lab
Léto na Leitnerce: TEVE
25.7.2019, 19:00
/ Klub Leitnerova
No Rules / Vaňkovka Fest 2019
25.7.2019, 19:00
/ Galerie Vaňkovka
Jolly Joker & P.B.U. / Vaňkovka Fest 2019
25.7.2019, 20:30
/ Galerie Vaňkovka
Calin / Vaňkovka Fest 2019
26.7.2019, 19:00
/ Galerie Vaňkovka
Jakub Děkan / Vaňkovka Fest 2019
26.7.2019, 20:30
/ Galerie Vaňkovka
Folkové Prázdniny 2019
27.7.2019, 10:00
/ Náměšť nad Oslavou
Hana a Petr Ulrychovi
27.7.2019, 20:00
/ Biskupský dvůr
Twin Soul Brothers / Vaňkovka Fest 2019
28.7.2019, 19:00
/ Galerie Vaňkovka
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
28.7.2019, 20:00
/ Biskupský dvůr
Dunaj / Vaňkovka Fest 2019
28.7.2019, 20:30
/ Galerie Vaňkovka
Pavel Zlámal & PQ
29.7.2019, 19:00
/ Music Lab
Léto na Leitnerce: OKno
29.7.2019, 19:00
/ Klub Leitnerova
Jan Budař – Seznamme se
30.7.2019, 20:00
/ Biskupský dvůr
Harmonic play
31.7.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
David Koller
1.8.2019, 18:00
/ Letní terasa, Brno – Hrad Špilberk
Swing Garden vol. 21 | Petra Borovičková TRIO
1.8.2019, 19:00
/ Music Lab
Janne (NL)
1.8.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Leni Kravac
1.8.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Dan Bárta a Alice / Vaňkovka Fest 2019
1.8.2019, 20:30
/ Galerie Vaňkovka
Szabó / Turcerová / Maceček
2.8.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Of Lost Things
2.8.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Noc flamenca: DAVID CARMONA Y GRUPO DE FLAMENCO DE ANDALUCIA
4.8.2019, 20:00
/ Biskupský dvůr
Festival Uprostřed 2019
5.8.2019, 12:00
/ Nádvoří staré radnice
Häckel, Valenčík, Kleibl Trio
5.8.2019, 19:00
/ Music Lab
MARCO BATTAGLIA, Itálie – historická kytara, BIANKA SZALATY, kytara (1. cena GUITARTALENT´18)
5.8.2019, 20:00
/ Nová radnice
DUO ASSAD BROTHERS, Brazílie
6.8.2019, 20:00
/ Biskupský dvůr
000 / Evolet
7.8.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
koncert DUO NIKITA KOŠKIN
7.8.2019, 20:00
/ Nová radnice
Guest centrum / Maraton Hudby 2019
8.8.2019, 11:00
/ Nádvoří staré radnice
Bezuliční busking / Maraton Hudby 2019
8.8.2019, 14:00
/ Moravské náměstí
LOL party kapela
8.8.2019, 19:00
/ Music Lab
PAUL GALBRAITH, kytara, Velká Británie
8.8.2019, 20:00
/ Nová radnice
Cirk La Putyka / Maraton Hudby 2019
8.8.2019, 21:00
/ Sono Centrum
Dominik stage / Maraton Hudby 2019
9.8.2019, 14:00
/ Dominikánské náměstí