Pop

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Koncert posluchačů / Jiří Havrlant – cembalo

1.4.2019, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Poslední loď

1.4.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Šujanoviny

1.4.2019, 19:00 / Dělnický dům Jamborova

Den hudby ve Vile Tugendhat VII

1.4.2019, 19:30 / Vila Tugendhat

Absolventský koncert / Barbora Grůzová, Mariana Ambrožová – zpěv

1.4.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Mladí ladí jazz / Oran Etkin s kapelou (US-CZ)

1.4.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Absolventský koncert / Nastassia Zalatukhina – hoboj

2.4.2019, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Koncert posluchačů / Alena Fojtů – trubka

2.4.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Masha Qrella (D)

2.4.2019, 20:00 / Kabinet múz

Jazz Jaro 2019 / Soulmates (USA/CZ)

2.4.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Koncert posluchačů / Radim Večeřa, Jan Nepodal – bicí nástroje

3.4.2019, 18:30 / Klenbový sál (hudební fakulta JAMU)

Spamalot

3.4.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Mladá krev aneb hudba z blízka

3.4.2019, 19:30 / Besední dům

Absolventský koncert / Filip Synek – klavír

3.4.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Pokáč

3.4.2019, 20:00 / Club Fléda

Etno Jaro 2019 / Tubabu

3.4.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Korben Dallas

3.4.2019, 20:30 / Kabinet múz

No Name

4.4.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Alband

4.4.2019, 19:00 / Divadlo Barka

Epos o Gilgamešovi / Dido a Aeneas

4.4.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Concerto Militaire

4.4.2019, 19:00 / Kulturní centrum Babylon

Koncert pedagogů

4.4.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Studio soudobé hudby

4.4.2019, 19:30 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Longital

4.4.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Ghost Of You + The Fictionplay (AT)

4.4.2019, 20:00 / Kabinet múz

Jazz Jaro 2019 / Ondřej Zámečník Quintet

4.4.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Komorní koncert / Kamil El-Ahmadieh, Pham Hoang Anh – klavír

5.4.2019, 18:00 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Cross Border Blues (USA/Francie)

5.4.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Muž se železnou maskou

5.4.2019, 19:00 / Bobycentrum

JazzFestBrno: GoGo Penguin (UK)

5.4.2019, 19:30 / Sono Centrum

Zelenina a Brutální Jahoda

5.4.2019, 20:00 / Club Eleven

Jamaron

5.4.2019, 20:00 / Metro Music Bar

The NEWMOUR Experience

5.4.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Ventolin

5.4.2019, 21:00 / Club Fléda

Astral W/ Kid Drama (UK)

5.4.2019, 21:00 / Kabinet múz

Jedním dechem

6.4.2019, 10:30 / Besední dům

Ginger Head

6.4.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Black and White

7.4.2019, 17:00 / Mahenovo divadlo

First Smile: Filmová Gleeshow

7.4.2019, 18:00 / Dělnický dům Jamborova

Don Carlos

7.4.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Pocta Petru Ebenovi

7.4.2019, 19:30 / Besední dům

The Neal Morse Band & Mike Portnoy

7.4.2019, 20:00 / Sono Centrum

Umělecké pódium ve vile Tugendhat

8.4.2019, 0:00 / Vila Tugendhat

Houslový recitál / Martin Husák

8.4.2019, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Veronika Julínková – klavír

8.4.2019, 19:00 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Albayzyn

8.4.2019, 19:30 / Besední dům