Vokální
Jiří Pazour: Géniové světové hudby v klavírních proměnách
30.5.2018, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
Klavírní recitál / Anastasiia Fediuk
30.5.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Brněnský varhanní festival
30.5.2018, 19:30
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Komorní koncert
31.5.2018, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Dance Brno: Women In D Minor / The Long Christmas Dinner
31.5.2018, 19:00
/ Výstaviště Brno
„C“ - Colin Currie
31.5.2018, 19:30
/ Výstaviště Brno
Klavírní recitál / Lucie Pokorná
31.5.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Concentus Moraviae: PKF – Prague Philharmonia Marko Ivanović
1.6.2018, 19:00
/ Bystřice nad Pernštejnem - Kulturní dům
Illegato bez obalu
1.6.2018, 19:00
/ ArtBar Druhý Pád
Concentus Moraviae: Jan Keller / violoncello, Ivo Kahánek / klavír
2.6.2018, 19:30
/ Kyjov - Dům kultury
Klavírní recitál Radka Bagara
3.6.2018, 16:00
/ Koncertní sál Konzervatoře Brno
Slavnostní koncert / Mozartovy děti
3.6.2018, 17:00
/ Kulturní centrum Babylon
Dance Brno: Cendrillon (Popelka)
3.6.2018, 19:00
/ Výstaviště Brno
Concentus Moraviae: Leonard Bernstein
3.6.2018, 19:30
/ Kino Boskovice
Concentus Moraviae: Ensemble Odd Size
4.6.2018, 19:30
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie Ivančice
Concentus Moraviae: IVA BITTOVÁ / housle, zpěv, ENSEMBLE OPERA DIVERSA, GABRIELA TARDONOVÁ / dirigentka
5.6.2018, 19:30
/ Rytířský sál, zámek Moravský Krumlov
Dance Brno: Doctor Zhivago
6.6.2018, 19:00
/ Výstaviště Brno
Concentus Moraviae: Zdeněk Král / klavír
7.6.2018, 19:30
/ Amande Wine Wellness Hotel
Orchestrální koncert / Moravská filharmonie Olomouc
8.6.2018, 19:00
/ Besední dům
Concentus Moraviae: Alexander Balanescu, Ada Milea
8.6.2018, 19:30
/ Žďár nad Sázavou - Městské divadlo
Komorní koncert / Hiroaki Goto, Tatsuya Shiro j. h. – housle, David Šlechta – viola
8.6.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Dance Brno: OHAD NAHARIN: Decadance
9.6.2018, 19:00
/ Výstaviště Brno
Concentus Moraviae: Berlin Sound Poets Quoi Tête
9.6.2018, 19:30
/ PRAHA / Fórum pro architekturu a média
Pirates of the Caribbean in Concert
10.6.2018, 18:00
/ Bobycentrum
Dance Brno: Scheherazade / Carmen Suite
10.6.2018, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Concentus Moraviae: CRACOVIA DANZA, ROMANA AGNEL / umělecká vedoucí, COLLEGIUM MARIANUM, JANA SEMERÁDOVÁ / umělecká vedoucí
10.6.2018, 19:30
/ zámek Mikulov
Concentus Moraviae: Cracovia Danza / Collegium Marianum
10.6.2018, 19:30
/ zámek Mikulov
Violoncellový recitál / Martin Schubert
11.6.2018, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Dance Brno: Smrt v Benátkách
11.6.2018, 19:00
/ Výstaviště Brno
Klavírní recitál / Kristýna Znamenáčková
11.6.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Koncert dětských sólistů s Filharmonií Brno / Mozartovy děti
12.6.2018, 18:00
/ Besední dům
Klavírní recitál / Tereza Plešáková
12.6.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Koncert staré hudby
13.6.2018, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Concentus Moraviae: Igudesman a Joo
13.6.2018, 19:30
/ Jupiter Club - Velké Meziříčí
Kontrabasový recitál / Einars Everss
13.6.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Aurální dějiny Brna (2. diverzní forma)
14.6.2018, 17:00
/ Besední dům
Concentus Moraviae: Vis Musica
14.6.2018, 19:30
/ zámek Slavkov u Brna
Slavnostní večer
14.6.2018, 19:30
/ Besední dům
Concentus Moraviae: Transylvánie ve dvořeCAPUCINE KELLER / soprán, DOMINIQUE VISSE / kontratenor, ENSEMBLE CLÉMENT JANEQUIN
15.6.2018, 19:30
/ zámek Rájec - Jestřebí
Concentus Moraviae: Berg Orchestra
15.6.2018, 19:30
/ Bystřice nad Pernštejnem - Kulturní dům
Dance Brno: LOL - Trois Gnossiennes / 5 Tangos / Black Cake
16.6.2018, 19:00
/ Výstaviště Brno
Concentus Moraviae: Atonor
17.6.2018, 19:30
/ Radnice, Ivančice
Concentus Moraviae: Musica Florea
17.6.2018, 19:30
/ zámek Třebíč
Concentus Moraviae: Atonor / Erwin Stache
18.6.2018, 19:30
/ zámek Náměšť nad Oslavou
Concentus Moraviae: Gabriel Rivano / bandoneon
18.6.2018, 19:30
/ hrad Pernštejn
Koncert katedry varhanní a historické interpretace
19.6.2018, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Concentus Moraviae: Gabriel Rivano / bandoneon
19.6.2018, 19:30
/ zámek Lysice
Concentus Moraviae: Solamente Naturali
19.6.2018, 19:30
/ Rytířský sál, zámek Moravský Krumlov
Varhanní koncert / Václav Metoděj Uhlíř
20.6.2018, 17:00
/ Varhanní sál, HF JAMU
Concentus Moraviae: Igor Ardašev / klavír
20.6.2018, 19:30
/ zámecký skleník, Boskovice