Události
Moravský podzim 2017: Scarlati: Cage: Sonatas
8.10.2017, 16:00
/ Besední dům
Moravský podzim 2017: Ruský futurismus a česká avantgarda
8.10.2017, 20:00
/ Besední dům
Trubkový recitál / Simon Desbruslais (Velká Británie)
9.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Moravský podzim 2017: Všechny ty zázračné děti…
10.10.2017, 18:00
/ Besední dům
Cristián Gutiérrez / Baroko v jihoamerických rytmech
10.10.2017, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Moravský podzim 2017: Vítězství nad Sluncem
11.10.2017, 17:00
/ Divadlo Na Orlí
Koncert v Redutě
11.10.2017, 19:00
/ Reduta
Moravský podzim 2017: Musica Invictissima
11.10.2017, 19:30
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Expozice nové hudby: Cornelius Cardew: Treatise
11.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Fórum nové hudby
11.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Expozice nové hudby: Pounding Ponc – LIVE, 1. polovina
13.10.2017, 19:30
/ Skleněná louka
Moravský podzim 2017 dětem: Kirana
14.10.2017, 15:00
/ Divadlo Na Orlí
Moravský podzim 2017: Pocta futuristické opeře
15.10.2017, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Bachův varhanní podzim: BaRock Quartet
15.10.2017, 19:00
/ Reduta
Franz Suppé: Grosse instrumentál Messe
15.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Moravský podzim 2017: Ensemble Berlin Prag
16.10.2017, 19:30
/ Besední dům
S. Capricornus: Jubilus Bernhardi
17.10.2017, 19:30
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
Komorní koncert / Alžbeta Stračinová, Antonina Tyshko – housle
18.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Moravský podzim 2017: Rituály
19.10.2017, 19:30
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Koncert laureátů soutěží 2016/2017
19.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Nápoj lásky
20.10.2017, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Expozice nové hudby: Pounding Ponc – LIVE, 2. polovina
20.10.2017, 19:30
/ Skleněná louka
Moravský podzim 2017: Symfonie Sirén
21.10.2017, 19:30
/ Výstaviště Brno
Moravský podzim 2017: Tiché písně
23.10.2017, 19:30
/ Vila Tugendhat
Expozice nové hudby: ISHA trio / komorní koncert
25.10.2017, 19:00
/ Besední dům
Koncert laureátů soutěží 2016/2017
25.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Expozice nové hudby: Moscow Contemporary Music Ensemble / Machinery
25.10.2017, 21:00
/ Besední dům
Moravský podzim 2017: Accademia Bizantina - Agitata
26.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Koncert laureátů soutěží 2016/2017
26.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Moravský podzim 2017: Janáčkovo kvarteto
27.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Koncert hostů Collegium Zielenski
27.10.2017, 19:30
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
Moravský podzim 2017: Masarykovské sbory
28.10.2017, 10:00
/ Janáčkovo divadlo
Bachův varhanní podzim: Varhanní maraton
28.10.2017, 10:00
/ Aula HF JAMU
Moravský podzim 2017: Poetické úvahy ve volných chvílich
28.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Bachův varhanní podzim: Sofia Mavrogenidou, Barbara M. Willi
29.10.2017, 19:00
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Koncert k 10. výročí úmrtí doc. Pavla Šumpíka
30.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Fórum nové hudby
30.10.2017, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Klavírní recitál / Jonathan Powell
31.10.2017, 16:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Mladá krev aneb Hudba zblízka 1
1.11.2017, 19:30
/ Besední dům
Komorní koncert / Vendula Urbanová – klavír
3.11.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Ondřej Pavlíček
3.11.2017, 20:00
/ Café Práh
Kytice, Dům dony Bernardy Alby
4.11.2017, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Podzimní koncert
5.11.2017, 18:00
/ Besední dům
TRIO BEZE JMÉNA - Velká premiéra v Brně!
5.11.2017, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Komorní koncert / Bach a jeho žáci
6.11.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Bolette Roed & Barbara M. Willi / Flétnová euforie
7.11.2017, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Biber, Rittler: Requiem
8.11.2017, 19:30
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
Setkávání nové hudby Plus 2017
8.11.2017, 19:30
/ Divadlo Na Orlí