Elektronika
Trio: Vladimír Merta_Jan Hrubý _Ondřej Fencl
2.5.2018, 19:30
/ Klub Leitnerova
Hurraaah: TOY (UK)
2.5.2018, 20:00
/ Club Fléda
Distant Bells – Pink Floyd Tribute
3.5.2018, 20:00
/ Metro Music Bar
Spirituál kvintet spolu s hostem Dagmar Peckovou
4.5.2018, 0:19
/ Semilasso
Spirituál kvintet spolu s hostem Dagmar Peckovou
4.5.2018, 18:00
/ Semilasso
Ficture / 'Filled Spaces' EP Tour
4.5.2018, 21:00
/ Music Lab
Příběhy hudby aneb polibky múz
5.5.2018, 10:30
/ Besední dům
Brněnský Majáles 2018
5.5.2018, 14:00
/ Výstaviště Brno
Koncert komorní kytary
7.5.2018, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Labutí jezero
7.5.2018, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Absolventský koncert / Tomáš Němec – lesní roh, Dimitrij Miščuk – trubka
7.5.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Alvaréz Peréz
7.5.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Jazz Jaro 2018 / Algorhythm (Polsko)
8.5.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
The Grandmothers of Invention(USA)
8.5.2018, 20:00
/ Metro Music Bar
Absolventský večer / Marek Andrýsek (CZ), Yuk Bun Wan (HK)
9.5.2018, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Absolventský večer oboru Multimediální kompozice KKDR HF JAMU
9.5.2018, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Absolventský koncert / Nikol Bóková – klavír
9.5.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / Erik Kováč – jazzová interpretace (kytara)
9.5.2018, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Balázs Balogh Quintet
9.5.2018, 20:00
/ Music Lab
Perfect Time
9.5.2018, 20:00
/ Metro Music Bar
Arms and Sleepers ( live band ) + guest
9.5.2018, 20:00
/ Kabinet múz
„Na hrudi obra obláček malý...“
10.5.2018, 11:00
/ Kulturní centrum Babylon
Absolventský koncert / Marek Kotača – jazzová interpretace (saxofon)
10.5.2018, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Slavnostní koncert k 60. výročí založení V. Kaprálové
10.5.2018, 18:00
/ Besední dům
Absolventský večer / Aliaksandr Siadymau (BY)
10.5.2018, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
„Na hrudi obra obláček malý...“
10.5.2018, 19:00
/ Kulturní centrum Babylon
JazzFestBrno: hristian McBride Big band (US)
10.5.2018, 19:30
/ Sono Centrum
Absolventský koncert / Tomáš Švajda – klavír
10.5.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Etno Jaro 2018 / Anatoli (CZ/GR)
10.5.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Led Zeppelin Revival Brno
10.5.2018, 20:00
/ Metro Music Bar
No Trigger /USA/, Krang, Save Ends /USA/
10.5.2018, 20:00
/ Club Eleven
Studentský Majáles Brno
11.5.2018, 13:00
/ areál Hněvkovského, Brno - Komárov
Absolventský večer / Natálie Pleváková
11.5.2018, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Klavírní recitál / Veronika Julínková
11.5.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Mary Broadcast (A)
11.5.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Rolling Stones Revival Brno
11.5.2018, 20:00
/ Metro Music Bar
Elektra: Layton Giordani & Orbith & support
11.5.2018, 21:00
/ Club Fléda
Wasted tour w/ Radikal Chef & Fobia Kid
11.5.2018, 21:00
/ Kabinet múz
Muzikál Shrek
12.5.2018, 14:00
/ DRFG Arena (Hala Rondo)
The Plastic People Of The Universe - Vzpomínka na Mejlu - Hlavsa 67
12.5.2018, 20:00
/ Metro Music Bar
Drom + Seanné
12.5.2018, 20:00
/ Kabinet múz
Jsem kněžna bláznů
13.5.2018, 17:00
/ Reduta
Gospel Brno choir
13.5.2018, 20:00
/ Café Práh
Kytarový recitál / Daniel Kéry
14.5.2018, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně