Moravská Galerie (budova UMPRUM)
Pavel Klvaňa
30.11.-1, 0:00
/ Klub Leitnerova
Bolehlav | Kadimír 269 | Zmar
30.11.-1, 0:00
/ Vegalité
Děsnej pátek
1.11.2017, 19:00
/ Hudební scéna MDB
Mladá krev aneb Hudba zblízka 1
1.11.2017, 19:30
/ Besední dům
Pavel Čadek, Michal Horák
1.11.2017, 20:00
/ Café Práh
Darek Neumann zpívá Kočičkovou
1.11.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Agadir: Na strunách naděje, Mohammad Hosseini Moghaddam
2.11.2017, 18:30
/ Knihovna Jiřího Mahena
Melody Perkelt
2.11.2017, 19:00
/ Divadlo Bolka Polívky
Powder Her Face
2.11.2017, 19:00
/ Reduta
Ben Cristovao
2.11.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Portless (křest alba) feat. Henry D + special guest Denoi
2.11.2017, 20:00
/ Metro Music Bar
Komorní koncert / Vendula Urbanová – klavír
3.11.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Ondřej Pavlíček
3.11.2017, 20:00
/ Café Práh
PSH & Maniak (Biggboss) / Benefit na KPCH
3.11.2017, 20:00
/ Kabinet múz
ECHOES: Max Cooper live (UK)
3.11.2017, 21:00
/ Club Fléda
Brána festival
4.11.2017, 10:00
/ Café Práh
Folkový oříšek 2017
4.11.2017, 18:00
/ Café Práh
Kytice, Dům dony Bernardy Alby
4.11.2017, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
J.A.R. - Eskalace dobra Tour 2017
4.11.2017, 19:00
/ Club Fléda
The Night Suns live in concert / Support : Trystero
4.11.2017, 20:00
/ Music Lab
Esazlesa // India
4.11.2017, 20:00
/ PRAHA / Fórum pro architekturu a média
The Newmour Experience
4.11.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Tom Jones Tribute band
4.11.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Kašpárek v rohlíku: narozeninový mejdan
5.11.2017, 16:00
/ Sono Centrum
Smyslů-plný koncert - Benefice Michala Hrůzy a Hands Dance
5.11.2017, 17:00
/ Divadlo Na Orlí
S(o)unday mixtapes ► Jan Sůsa: Rádiový koutek Tetsua Kogawy
5.11.2017, 17:00
/ PRAHA / Fórum pro architekturu a média
Podzimní koncert
5.11.2017, 18:00
/ Besední dům
TRIO BEZE JMÉNA - Velká premiéra v Brně!
5.11.2017, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Behind The Door
5.11.2017, 20:00
/ Alterna
Jerusalem in my Heart & Lavra & host
5.11.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Doldrums (CA)
5.11.2017, 20:00
/ Club Fléda
Dura & Blues Groove feat. Fedor Frešo
6.11.2017, 18:00
/ Stará Pekárna
Komorní koncert / Bach a jeho žáci
6.11.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Savak [USA] & The Poison Arrows [USA]
6.11.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Big Band Konzervatoře Brno
6.11.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Chinaski ,,Není nám do pláče tour“
7.11.2017, 19:00
/ DRFG Arena (Hala Rondo)
Bolette Roed & Barbara M. Willi / Flétnová euforie
7.11.2017, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Jazz Brno 2017 / Vince Agwada Blues Band (USA/CZ)
7.11.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Moravia Music Fest – Vojtěch Dyk & The Puppini Sisters & B-SIDE BAND
7.11.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Koncert v rámci slavnostního otevření Společenského centra Bystrc
8.11.2017, 19:00
/ Společenské centrum Bystrc