Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Madama Butterfly

22.2.2020, 17:00 / Janáčkovo divadlo

Herd Instinct + Aeronaut + Painting Memories

22.2.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Bob Marley tribute

22.2.2020, 21:00 / Music Lab

Loopers & Plastik Funk

22.2.2020, 21:00 / Club Fléda

Kytarový recitál / Veronika Ronecová

24.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Barbora Jedelská – lesní roh

25.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Koncert posluchačů

25.2.2020, 19:30 / Klenbový sál (hudební fakulta JAMU)

Lucienne Renaudin Vary & Robert Balzar Trio

25.2.2020, 19:30 / Besední dům

Mirror Ensemble

25.2.2020, 20:00 / Music Lab

James Harries & Band

25.2.2020, 20:00 / Kabinet múz

Absolventský koncert / Michaela Bartošová – viola

26.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Animé + Jan Jelen Band

26.2.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Bacha na Mozarta / Klingende Geographie

27.2.2020, 0:00 / Besední dům

11. Brněnský Beatfest

27.2.2020, 18:00 / Semilasso

Carmen

27.2.2020, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Kdo je na světě nejmocnější?

27.2.2020, 19:00 / Kulturní centrum Babylon

Absolventský koncert / Anežka Levová – traverso

27.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Suzi Quatro – „No Control“ Tour

27.2.2020, 20:00 / Sono Centrum

Katarzia s kapelou + Vōx (USA)

27.2.2020, 20:00 / Kabinet múz

The Atavists

27.2.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Masterclass / Lucienne Renaudin Vary - Trubka

28.2.2020, 10:00 / Besední dům

Absolventský koncert / Miroslav Tomeček – kontrabas

28.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Blues dance party with live band

28.2.2020, 20:00 / Music Lab

Trvale udržitelné Koule

28.2.2020, 20:00 / bar U kouřícího králíka

Oslava v orchestru

29.2.2020, 10:30 / Besední dům

Papageno hraje na kouzelnou flétnu

29.2.2020, 15:00 / Reduta

Sono Swing Gala II.

29.2.2020, 20:00 / Sono Centrum

SIMA / Bombím tour

29.2.2020, 20:00 / Club Fléda

Absolventský koncert / Terezie Vargová – housle

2.3.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Jaromír Nohavica

2.3.2020, 19:30 / Sono Centrum

Moskwa (PL) + Godot Youth

2.3.2020, 20:30 / Kabinet múz

In the beginning there was a rhythm

3.3.2020, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Katarína Slavkovská – flétna

3.3.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Koncert posluchačů / Chisako Bunya, Eleni Grigoriadu – lesní roh

4.3.2020, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Koncert s Vilémem Vevekou

4.3.2020, 19:00 / Reduta

X Ambassadors /US/

4.3.2020, 19:00 / Club Fléda

Dagmar Pecková zpívá písně Kurta Weilla

4.3.2020, 20:00 / Sono Centrum

Kocour v botách

5.3.2020, 11:00 / Reduta

Koncert posluchačů / Diana Kadysheva – violoncello

5.3.2020, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Maok & Mitsch - Cesta do nitra

5.3.2020, 19:00 / Dělnický dům Jamborova

Absolventský koncert / Aneta Herková – flétna

5.3.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Bítls

6.3.2020, 18:00 / Hudební scéna MDB