Ostatní
PUSHTEEK FEST: DECULTIVATE + HOPES + SCOOP + OLD TOMB + PULSE + FRANKIE & THE DEADBEATS
14.10.2023, 17:00
/ Kabinet múz
Black Sabbath revival
14.10.2023, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
LUBOŠ POSPÍŠIL & host: Jan Hrubý
18.10.2023, 19:00
/ Semilasso
GROOVE BRNO: Mörk (HU)
19.10.2023, 20:00
/ Metro Music Bar
Večer legend 22
20.10.2023, 18:00
/ Semilasso
Difrent a hosté
20.10.2023, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
Jazz & Blues Brno 2023 Flight Attendant (USA)
25.10.2023, 19:00
/ Stará Pekárna
Jazz & Blues Brno 2023 Flight Attendant (USA)
25.10.2023, 19:00
/ Stará Pekárna
KATAPULT Nostalgia tour 2023
26.10.2023, 19:00
/ Semilasso
Dvojkoncert legend Turbo a Kern
26.10.2023, 20:00
/ Sono Centrum
Zrní: křest alba Široko daleko
26.10.2023, 20:30
/ Club Fléda
Ellen Lenská a Band
27.10.2023, 20:00
SLZA CLUB TOUR 2023
28.10.2023, 19:00
/ Sono Centrum
Šamat+RCV8
28.10.2023, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
Linkin Park Tribute by Rain Drops
31.10.2023, 19:00
/ Sono Centrum
Jana Koubková + Roman Hampacher
1.11.2023, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
WORLD PEACE (USA) + XIAO (SWE) + HEVER + LILIXELBE
2.11.2023, 20:00
/ Kabinet múz
ŽIVO – folkrocková formace kolem písničkáře Ivo Cicvárka + TOKYO
2.11.2023, 20:30
/ Metro Music Bar
The Austrian Pink Floyd Show: Floyd Division
3.11.2023, 20:00
/ Sono Centrum
Queen Symphonic
4.11.2023, 20:00
/ Sono Centrum
Škaredá holka + Bixley
4.11.2023, 20:30
/ Metro Music Bar
Aneta Langerová & Korben Dallas
7.11.2023, 20:30
/ Club Fléda
THE GLASS ONION - 30 LET
10.11.2023, 19:30
/ KD Musilka
Life of Agony / Prong / Tarah Who?
10.11.2023, 21:00
/ Club Fléda
NANTOKANARU + STARTUP + BLACK ROW
13.11.2023, 20:00
/ Kabinet múz
MAD SIN (DE) + THE GANGNAILS
15.11.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Roman Dragoun
16.11.2023, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
Garage & Tony Ducháček
17.11.2023, 20:30
/ Metro Music Bar
MANON MEUERT + STRANGERS IN THE CITY
18.11.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Tango IMRICH Tour 70
18.11.2023, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
Synkopy 61
19.11.2023, 20:00
/ Sono Centrum
Prázdniny | Marjari
23.11.2023, 20:00
/ Alterna
Prázdniny | Marjari
23.11.2023, 20:00
/ Alterna
DoOušek + Zuzka Křížová
24.11.2023, 19:30
/ Klub Leitnerova
Mean Daddies + Passage
24.11.2023, 20:00
/ Metro Music Bar
League of Legends: komunitní koncert
24.11.2023, 20:00
/ Sono Centrum
Narozeninový open stage
25.11.2023, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
DALIBOR JANDA – Gala koncert 70
28.11.2023, 20:00
/ Sono Centrum
Wohnout Unplugged 2023
29.11.2023, 19:00
/ Mahenovo divadlo
The Crimson Marathon
29.11.2023, 20:00
/ Sono Centrum
The Crimson Marathon
29.11.2023, 20:00
/ Sono Centrum
COALS (PL) + I S TEBOU
30.11.2023, 20:00
/ Kabinet múz