Opera

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Musica Balkanika

10.3.2023, 19:30 / Klub Leitnerova

Bixley

10.3.2023, 20:00 / Rusty Nail Music Club

SIMA

10.3.2023, 20:00 / Sono Centrum

Undercover - Alanis Morissette tribute band

10.3.2023, 20:00 / Stará Pekárna

AFTEREFFECT

11.3.2023, 0:00 / Kabinet múz

My Fair Lady (ze zelňáku)

11.3.2023, 18:00 / Hudební scéna MDB

Cabaretní ples 2023

11.3.2023, 19:00 / Cabaret des Péchés

Rest & DJ Witch

11.3.2023, 20:00 / Club Fléda

Lee banda

11.3.2023, 20:00 / Rusty Nail Music Club

The DAYBREAKERS (UK)

11.3.2023, 20:00 / Stará Pekárna

Tomáš Toman + Člověk krve

11.3.2023, 20:00 / Kafara

JOHN MOODS (DE)

12.3.2023, 20:00 / Kabinet múz

Spolektiv

15.3.2023, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

TOMÁŠ NIESNER (KŘEST) + ADAM BADÍ DONOVAL

15.3.2023, 20:00 / Kabinet múz

Muzikanti_na_tripu

15.3.2023, 20:00 / Ponava Cafe

Juras Pan Sound (CZ/I)

15.3.2023, 20:00 / Stará Pekárna

Supertesla + Janet A + Angelo Casadei

16.3.2023, 19:30 / Stará Pekárna

Bare Escape | On the Roof

16.3.2023, 20:00 / Alterna

DVA + AMETYST

16.3.2023, 20:00 / Kabinet múz

Pavla Roof - Gypsy in my soul

16.3.2023, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

Sofian Medjmedj

16.3.2023, 20:30 / Club Fléda

Pretty Woman

17.3.2023, 19:00 / Hudební scéna MDB

Beethoven

17.3.2023, 19:00 / Janáčkovo divadlo

ANNET X & CHAMPION SOUND

17.3.2023, 20:00 / Kabinet múz

Svátek sv. Patrika - pořadatel The Immigrant

17.3.2023, 20:00 / Rusty Nail Music Club

Noví kumpáni

17.3.2023, 20:00 / Stará Pekárna

Bassproof w/ Jade & Akov

17.3.2023, 21:00 / ENTER Club

Lohengrin I Richard Wagner

18.3.2023, 16:45 / Univerzitní Kino Scala

Dvě vdovy

18.3.2023, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Maniac + Pro tebe + Defektory FULL HOUSE TOUR

18.3.2023, 19:30 / Metro Music Bar

Kingsfield

18.3.2023, 19:30 / Stará Pekárna

KULE + Panracek + Chora Sfakion

18.3.2023, 20:00 / Alterna

Berlin Calling [Promítání + Afterparty]

18.3.2023, 20:00 / ENTER Club

Kyoto–

18.3.2023, 20:00 / Kafara

AVATAR (SWE)

19.3.2023, 20:00 / Sono Centrum

Robert Balzar Trio

19.3.2023, 20:00 / Alterna

Hm...

20.3.2023, 20:00 / Stará Pekárna

DELINQUENT HABITS (USA)

20.3.2023, 21:00 / Club Fléda

MAREK NOVOTNÝ & EPOQUE QUARTET: FRESCO

21.3.2023, 19:00 / Besední dům

Hoochie Coochie Band

21.3.2023, 20:00 / Stará Pekárna

TROCHA KLIDU + BRIXTN + REZ

21.3.2023, 20:00 / Kabinet múz

PROGRES 2

22.3.2023, 19:00 / Semilasso

MLADÁ KREV ANEB HUDBA ZBLÍZKA III

22.3.2023, 19:00 / Besední dům

Carmen

22.3.2023, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Otello

22.3.2023, 19:00 / Janáčkovo divadlo

FALL FROM EVEREST + HEAD2DOWN + BORROWD

22.3.2023, 20:00 / Kabinet múz

David Uher

22.3.2023, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

Trombenik

22.3.2023, 20:00 / Stará Pekárna