Události
Dance Brno: LOL - Trois Gnossiennes / 5 Tangos / Black Cake
16.6.2018, 19:00
/ Výstaviště Brno
Concentus Moraviae: Atonor
17.6.2018, 19:30
/ Radnice, Ivančice
Concentus Moraviae: Musica Florea
17.6.2018, 19:30
/ zámek Třebíč
Concentus Moraviae: Atonor / Erwin Stache
18.6.2018, 19:30
/ zámek Náměšť nad Oslavou
Concentus Moraviae: Gabriel Rivano / bandoneon
18.6.2018, 19:30
/ hrad Pernštejn
Pravidla slušného chování v moderní společnosti
19.6.2018, 11:00
/ Reduta
Koncert katedry varhanní a historické interpretace
19.6.2018, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Concentus Moraviae: Gabriel Rivano / bandoneon
19.6.2018, 19:30
/ zámek Lysice
Concentus Moraviae: Solamente Naturali
19.6.2018, 19:30
/ Rytířský sál, zámek Moravský Krumlov
Varhanní koncert / Václav Metoděj Uhlíř
20.6.2018, 17:00
/ Varhanní sál, HF JAMU
Concentus Moraviae: Igor Ardašev / klavír
20.6.2018, 19:30
/ zámecký skleník, Boskovice
Klavírní recitál / Marie Jakabová
20.6.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Transylvánie za humny
20.6.2018, 20:00
/ Reduta
Concentus Moraviae: Dramatodía Ensemble
21.6.2018, 19:30
/ zámek Valtice
Klavírní recitál / Bohuslava Jelínková
21.6.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Den hudby ve Vile Tugendgat VII
21.6.2018, 19:30
/ Vila Tugendhat
Concentus Moraviae: Pavel Steidl / kytara Jan Vondráček / mluvené slovo
22.6.2018, 19:30
/ Žďár nad Sázavou - zámek
Klavírní recitál / Viktor Vojnovič
22.6.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Concentus Moraviae: Zefiro Torna
24.6.2018, 19:00
/ Radnice Kurdějov
Concentus Moraviae: Claire Chevalier / kladívkový klavír
25.6.2018, 19:30
/ zámek Milotice
Bachovský recitál
25.6.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Concentus Moraviae: SOŇA ČERVENÁ / recitace, KAREL KOŠÁREK / klavír
26.6.2018, 19:30
/ Divadlo Pasáž Třebíč
Concentus Moraviae: Claire Chevalier / kladívkový klavír
26.6.2018, 19:30
/ zámek Rájec - Jestřebí
Klavírní recitál / Tomáš Galo
26.6.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Dětský sbor Magdalenky / Vaňkovka Fest
27.6.2018, 16:30
/ Galerie Vaňkovka
Concentus Moraviae: Les Passions de L'ame / Orchester für alte Musik Bern
27.6.2018, 19:00
/ zámek Slavkov u Brna
Koncert cyklu VOX IMAGINIS
27.6.2018, 19:00
/ Barokní sál Místodržitelského paláce
Klavírní recitál / Kamil El-Ahmadieh
28.6.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Opera na Špilberku: Polská krev
6.7.2018, 20:00
/ Hrad Špilberk
Hudební festival Znojmo 2018
12.7.2018, 10:00
/ Jihomoravské muzeum Znojmo
Kytarový festival: Noc flamenca
5.8.2018, 20:00
/ Hrad Špilberk
Kytarový festival: Bokun
6.8.2018, 20:00
/ Nová radnice
Kytarový festival: René Izquierdo
7.8.2018, 20:00
/ Nová radnice
Kytarový festival: Costas Cotsiolis
8.8.2018, 20:00
/ Nová radnice
Kytarový festival: Tom Kerstens (GB/NL)
9.8.2018, 20:00
/ Nová radnice
Kytarový festival: kytarový orchestr
10.8.2018, 20:00
/ Nová radnice
Ksenija Sidorova: Carmen / MHF Špilberk
14.8.2018, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Moravia Brass Band: Hudba z filmů / MHF Špilberk
16.8.2018, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Kinokoncert I: Baden-Baden Opera Gala 2016 / MHF Špilberk
17.8.2018, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
KIinokoncert II: Festival Grafenegg 2017 / MHF Špilberk
20.8.2018, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Happy Birthday, Maestro! Vše Nejlepší, republiko! / MHF Špilberk
22.8.2018, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Letní BaLetní koktejl 2018
31.8.2018, 20:00
/ Hrad Špilberk
Umělecké pódium ve vile Tugendhat
17.9.2018, 19:30
/ Vila Tugendhat
Inaugurační koncert D. R. Daviese
18.9.2018, 19:00
/ Kulturní centrum Babylon
Cavalieri: Svár duše s tělem
20.9.2018, 19:30
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
hudební inventura 2018: Ištvan, Šárek a Dlask s Ivou Bittovou
21.9.2018, 20:00
/ Káznice
Open-air koncert k zahájení sezony NDB
24.9.2018, 18:00
/ Zelný trh
Koncert ke 100. narozeninám L. Bernsteina
25.9.2018, 19:00
/ Hudební scéna MDB
ConTRIOlogy
26.9.2018, 19:00
/ Ponava Cafe