Události
Metropolitan Opera: Live in HD: Nápoj lásky
10.2.2018, 17:45
/ Univerzitní Kino Scala
Přenos z Metropolitní opery v New Yorku: Gaetano Donizetti: NÁPOJ LÁSKY
10.2.2018, 17:45
/ Reduta
Klasika a led: Labutí jezero
10.2.2018, 19:00
/ Bobycentrum
Hopes / Grosswell / Chasing Christy
10.2.2018, 19:30
/ Club Eleven
Footsbarn Travelling Theatre /w Zoe Hayter
10.2.2018, 20:00
/ bar U kouřícího králíka
Tajný deník Adriana Molea
11.2.2018, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Absolventský koncert / Metoděj Dvořák – tuba
12.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Starobrno Free Night: Kuležák, SkAunk, Ve Vlastní Šťávě
12.2.2018, 19:30
/ Melodka
Absolventský koncert / Anežka Šejnohová – flétna
12.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Tom Jegr & Gang
12.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Fresh Minute + JK Black project
12.2.2018, 20:30
/ Metro Music Bar
Absolventský koncert / Martina Kuštárová – kytara
13.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Jazz Jaro 2018 / Tres Quatros Kvintet
13.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Chris Vern & Live band + Moonway Defender
13.2.2018, 20:30
/ Metro Music Bar
Robert Balzar trio
14.2.2018, 19:00
/ Ponava Cafe
Black Uganda Choir
14.2.2018, 19:30
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Adam Frait – viola
14.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Amadeus v Praze
14.2.2018, 19:30
/ Besední dům
Mandrage tour 2018
14.2.2018, 19:30
/ Sono Centrum
Chiki liki tu-a (SK)
14.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Late night Jam session Mojmíra Bártka vol.III
14.2.2018, 20:00
/ bar U kouřícího králíka
Agadir: Na strunách naděje, Hyeon Soo Lim
15.2.2018, 18:30
/ Knihovna Jiřího Mahena
Sibiřský Paganini - Tančící housle
15.2.2018, 19:00
/ Společenské centrum Bystrc
Fanfara Transilvania (RO)
15.2.2018, 19:30
/ Metro Music Bar
Největší brněnští šupáci
15.2.2018, 19:30
/ Sál Břetislava Bakaly
Etno Jaro 2018 / Avlija (CZ/SRB)
15.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
OkeyNight vol.2/ Darewin PTK Psycho Rhyme Zoom Forlife Redzed
16.2.2018, 19:00
/ Melodka
Skrznaskrz
16.2.2018, 19:30
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Hana Kostrunková – viola
16.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Dub from the ground - 10th session. Special edition.
16.2.2018, 20:00
/ Kabinet múz
Gone Hepsville
16.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Martina Trchová & Prune
16.2.2018, 20:00
/ Music Lab
U2 Stay Tribute Band + Pink revival
17.2.2018, 19:30
/ Melodka
Pekař: Dvě duše Tour
17.2.2018, 20:00
/ Club Fléda
Magdaléna Malaníková &The Same Old Story
17.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
J. S. Bach - Nevšední spojení
17.2.2018, 20:00
/ Rektorát VUT
A – BEAT – 60´s & 70´s rock
17.2.2018, 20:30
/ Metro Music Bar
Gospel Brno choir
18.2.2018, 19:00
/ Café Práh
JazzFestBrno: Brad Mehldau Solo (US)
18.2.2018, 19:30
/ Besední dům
Lab Jam Session: JFB 2018 #2
18.2.2018, 20:00
/ Music Lab
Neil Zaza & band (USA)
18.2.2018, 20:30
/ Metro Music Bar
Ensemble Versus: Zpívané postní rozjímání
19.2.2018, 19:00
/ kostel Svaté Rodiny
Klavírní recitál
19.2.2018, 19:30
/ Besední dům
Absolventský koncert / Anna Sysová – klarinet
19.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
The Young Pekáč Mojmíra Bártka
19.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Lab Jam Session w/ Marek Kotača trio
19.2.2018, 20:00
/ Music Lab
Petr Šmiřák & Band
19.2.2018, 20:30
/ Metro Music Bar
Koncert posluchačů / Petr Kičinko – fagot, Libor Suchý – klarinet
20.2.2018, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně