Opera
Pavel Klvaňa
30.11.-1, 0:00
/ Klub Leitnerova
Bolehlav | Kadimír 269 | Zmar
30.11.-1, 0:00
/ Vegalité
Koncert posluchačů / Kristýna Burianová – kytara
3.4.2018, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Horečka sobotní noci
3.4.2018, 18:00
/ Hudební scéna MDB
Velikonoční festival duchovní hudby: Resurrexit sicut dixit
3.4.2018, 19:00
/ Kostel Sv. Tomáše
Absolventský koncert / Jakub Pavluš – trombon
3.4.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / Václav Zeman – varhany
4.4.2018, 16:30
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Chantal Poullain za doprovodu kapely saxofonisty Štěpána Markoviče
4.4.2018, 19:00
/ Cirkusové šapitó
Petr Spálený & Apoloo Band
4.4.2018, 19:00
/ Semilasso
Houslový recitál
4.4.2018, 19:30
/ Besední dům
Absolventský koncert / Denisa Birošová, Zuzana Machová – zpěv
4.4.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Koncert posluchačů Katedry jazzové interpretace HF JAMU
4.4.2018, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / František Nečas – kytara
5.4.2018, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
JazzFestBrno: Avishai Cohen '1970' (IL)
5.4.2018, 19:30
/ Bobycentrum
Absolventský koncert / Miroslav Beinhauer – klavír
5.4.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Velikonoční festival duchovní hudby: Flos Filius
5.4.2018, 20:00
/ bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí
Absolventský koncert / Jakub Veleta – kontrabas
6.4.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Civilní Obrana
6.4.2018, 20:00
/ Club Eleven
Henge (UK) / T'ien Lai (PL) / Xenony (PL)
6.4.2018, 20:00
/ Kabinet múz
JazzFestBrno: Blue Shadows feat. James Harries, Tomáš Liška & Invisible World
7.4.2018, 19:30
/ Divadlo Husa na provázku
VP + Nøthing Else
7.4.2018, 20:00
/ Club Eleven
Noshit No.5 - Killiekrankie / Francois Svalis / Smeti
7.4.2018, 21:00
/ Kabinet múz
Vesmírnosti
8.4.2018, 15:00
/ Farní knihovna Starý Lískovec
JazzFestBrno: Radovan Tariška Quintet feat. Alex Sipiagin, Lukáš Oravec Quartet feat. Aaron Goldberg
8.4.2018, 19:30
/ Divadlo Husa na provázku
Velikonoční festival duchovní hudby: Zahrada/ostrov
8.4.2018, 20:00
/ bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí
Lab Jam Session: JFB 2018 #7
8.4.2018, 22:00
/ Music Lab
Absolventský koncert / Alena Fojtů – trubka
9.4.2018, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Adam Marko / Drum Clinic
9.4.2018, 18:00
/ Music Lab
Absolventský koncert / Matiss Eisaks – kontrabas
9.4.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Tomáš Kočko & Orchestr
9.4.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Lab Jam Session with the music of Bill Frisell
9.4.2018, 21:00
/ Music Lab
Absolventský koncert / Tomáš Kašník – trubka
10.4.2018, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Agadir: Na strunách naděje, Meriam Ibrahim Ishag
10.4.2018, 19:00
/ Ponava Cafe
Maok & Rishi - Rytmus v prostoru
10.4.2018, 19:00
/ Dělnický dům Jamborova
Absolventský koncert / Yelyzaveta Sukhyna, Pavel Korbička – hoboj
10.4.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Anna K.: Moje světlo 2018
10.4.2018, 20:00
/ Sono Centrum
Jazz Jaro 2018 / Petr Beneš Quartet (CZ/NL)
10.4.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Tibor Feledi Quintet
10.4.2018, 20:00
/ Music Lab
Absolventský koncert / Ondřej Horňas – varhany
11.4.2018, 19:00
/ katedrála svatých Petra a Pavla
Fleret a Zuzana Šuláková
11.4.2018, 19:30
/ KD Musilka
Absolventský koncert / Marián Kubačka – klavír
11.4.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Studio soudobé hudby / Koncert ze skladeb studentů
11.4.2018, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Jazz Jaro 2018 / Pit et Ratatouille (Francie)
11.4.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Adriano Trindade (Jazz Brazil) Tour Balançando o Jazz
11.4.2018, 20:00
/ Music Lab
Saca & Compromysh
11.4.2018, 20:00
/ Metro Music Bar