Současná
Concentus Moraviae: Magdalena Kožená / mezzosoprán, Collegium 1704, Václav Luks / um. vedoucí, dirigent
25.6.2019, 19:00
/ Musikverein, Zlatý sál
Komorní koncert
25.6.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Klavírní koncert ze skladeb Leoše Janáčka
26.6.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Violoncellový večer
27.6.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Letní koncert - Vox Iuvenalis
28.6.2019, 19:30
/ Rektorát VUT
Hudební Festival Znojmo 2019
11.7.2019, 10:00
/ Jihomoravské muzeum Znojmo
In stile moderno
14.7.2019, 17:00
/ Stará radnice, křišťálový sál
Sněmovní sál Nové radnice / Maraton Hudby 2019
11.8.2019, 11:00
/ Nová radnice
Pianoštafeta v Alfa pasáži / Maraton Hudby 2019
11.8.2019, 14:00
/ Alfa pasáž
Nekonečné varhany u Jezuitů / Maraton Hudby 2019
11.8.2019, 15:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Romantický Karneval / MHF Špilberk
14.8.2019, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Kinokoncert I: Koncert ze zakázaného města / MHF Špilberk
18.8.2019, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Kinokoncert II: Jonas Kaufmann – „Dolce Vita“ / MHF Špilberk
19.8.2019, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Janoska Ensemble – Vídeňské doteky / MHF Špilberk
22.8.2019, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Letní baLetní koktejl 2019
30.8.2019, 20:00
/ Biskupský dvůr
Opera na Špilberku: Polská krev
31.8.2019, 19:00
/ Hrad Špilberk
Výstava 95 let brněnského rozhlasu
6.9.2019, 10:00
/ Galerie Celnice
Zahajovací koncert
6.9.2019, 18:00
/ piazzetta před Janáčkovým divadlem
Předpremiérové kukátko: Hoffmannovy povídky
12.9.2019, 17:00
/ Janáčkovo divadlo
Zahajovací Koncert / ČFSB
15.9.2019, 19:00
/ Besední dům
Současná duchovní hudba v Brně: díla F. G. Emmerta a Arvo Pärta
17.9.2019, 20:00
/ kostel sv. Augustina
Bacha na Mozarta / P. J. Vejvanovský: Offertoria
18.9.2019, 19:30
/ kostel sv. Michala
Zahájení s Elisabeth Leonskou / veřejná generální zkouška
19.9.2019, 10:00
/ Kulturní centrum Babylon
Zahájení s Elisabeth Leonskou
19.9.2019, 19:00
/ Kulturní centrum Babylon
Hoffmannovy povídky
20.9.2019, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Ensemble Opera Diversa: Grobiáni - tři miniopery
25.9.2019, 19:30
/ CO.LABS (ex Buranteatr)
Lednicko-valtický hudební festival 2019
28.9.2019, 19:00
/ zámek Valtice
Masterclass francouzské hudby s Dagmar Šaškovou
29.9.2019, 10:00
/ Akademie staré hudby
25. ročník mezinárodní soutěže Leoše Janáčka
29.9.2019, 11:00
/ Besední dům
Einstein na pláži / Moravský podzim
29.9.2019, 19:00
/ Bobycentrum
Dvorská hudba krále Ludvíka XIV. / Moravský podzim
1.10.2019, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
Večer klavírního tria
1.10.2019, 19:30
/ Besední dům
Gide / Martinů: Oidipus / Moravský podzim
2.10.2019, 19:00
/ Divadlo Husa na provázku
Barbara Maria Willi uvádí: Franziska Fleischanderl, Barbara M.Willi / Flirtování s cimbálem
2.10.2019, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Písně Martinů v Besedním domě / Moravský podzim
3.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Martinů Voices / Moravský podzim
4.10.2019, 19:00
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Písně Martinů v brněnských vilách - vila Stiassni / Moravský podzim
5.10.2019, 11:00
/ Vila Stiassni
Písně Martinů v brněnských vilách - vila Löw-Beer / Moravský podzim
5.10.2019, 15:00
/ Vila Löw-Beer
Písně Martinů v brněnských vilách - vila Tugendhat / Moravský podzim
5.10.2019, 17:00
/ Vila Tugendhat
Moravský podzim dětem
6.10.2019, 14:00
/ Kabinet múz
Večeře a paráda / Moravský podzim
6.10.2019, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Uměnovědný biograf / Moravský podzim
7.10.2019, 14:00
/ Univerzitní Kino Scala
Weinberg 100 – I / Moravský podzim
7.10.2019, 19:00
/ Besední dům
Stabat Mater
7.10.2019, 19:30
/ Stará radnice - Freskový sál
Couperin a Tiburtina Ensemble / Moravský podzim
8.10.2019, 19:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Faust a Markéta
9.10.2019, 18:00
/ Janáčkovo divadlo
The Sound is Innocent / Moravský podzim
9.10.2019, 18:30
/ Univerzitní Kino Scala
Zahajovací koncert sezony 2019/2020
9.10.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Anderszewski a Mozart / Moravský podzim
10.10.2019, 19:00
/ Besední dům