Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Cabaretní koktejl

16.3.2024, 0:00 / Cabaret des Péchés

Host: Dětský sbor Brno

16.3.2024, 15:00 / Reduta

Ten Sticks a Pangram

16.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

V studni / Polapená nevěra

16.3.2024, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Nik West(USA)

16.3.2024, 20:00 / Metro Music Bar

NIK WEST (USA)

16.3.2024, 20:30 / Metro Music Bar

Annet X & NobodyListen

16.3.2024, 21:00 / Club Fléda

Kamelot

17.3.2024, 19:00 / Mahenovo divadlo

5. abonentní koncert

17.3.2024, 19:00 / Besední dům

Three for Silver (USA)

18.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

Three for Silver (USA)

18.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

Three for Silver (USA)

18.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

Three for Silver (USA)

18.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

Three for Silver (USA)

18.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

Renegatz

18.3.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

Aneta Langerová

18.3.2024, 20:00 / Sono Centrum

Krok za oponu: Kouzelná flétna

19.3.2024, 11:00 / Reduta

MEDICUS

19.3.2024, 18:00 / Hudební scéna MDB

BOJAN Z

19.3.2024, 19:00 / Besední dům

MUCHA NAJT/34 support Startracks

19.3.2024, 20:00 / Alterna

Animal Farm a Worn Out Jacket

20.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

VLTAVA

20.3.2024, 20:00 / Kabinet múz

Vzpomínka na Karla Kryla: Viki Olejárová

20.3.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

Kateřina Marie Tichá a Bandjeez

20.3.2024, 20:00 / Sono Centrum

MICHAL PAVLÍČEK TRIO

20.3.2024, 20:30 / Metro Music Bar

FAST FOOD ORCHESTRA

21.3.2024, 19:00 / Kabinet múz

Kumbalu

21.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

Lakecia Benjamin & Takuya Kuroda: Midnight Crisp

21.3.2024, 19:30 / Divadlo Husa na provázku

last millennials. | QAI

21.3.2024, 20:00 / Alterna

Roman Hampacher

21.3.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

Thom Artway + Martin Harich (SK)

21.3.2024, 20:30 / Metro Music Bar

Thom Artway + Martin Harich (SK)

21.3.2024, 20:30 / Metro Music Bar

V ORCHESTRU

22.3.2024, 17:00 / Besední dům

Rusty Nail

22.3.2024, 18:00 / Rusty Nail Music Club

BRAVE RIVAL (UK)

22.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

PAIN + MAGENTA + DJ RUBENZ + SOUL EX MACHINA

22.3.2024, 20:00 / Kabinet múz

U.D.O.

22.3.2024, 20:00 / Sono Centrum

Jazz Ladies & Co

22.3.2024, 20:00 / Cabaret des Péchés

Matamar Circle 360

22.3.2024, 21:00 / ENTER Club

Martina Trchová a Polovičná porcia /SK/

23.3.2024, 19:00 / Stará Pekárna

Robin Zoot - PONYA tour

23.3.2024, 20:00 / Club Fléda

BREN (KŘEST) + KAKKTUS + MOŘE DNÍ

23.3.2024, 20:00 / Kabinet múz

Vašek Koubek

23.3.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

Black Sabbath revival

23.3.2024, 20:00 / Rusty Nail Music Club

Like - It

23.3.2024, 20:30 / Metro Music Bar

Epic film music of Star Wars Symphonic Tribute

24.3.2024, 17:00 / Sono Centrum

Mamma Mia!

24.3.2024, 18:00 / Hudební scéna MDB

ENSEMBLE INÉGAL: ZELENKA

24.3.2024, 20:00 / kostel sv. Janů (u minoritů)

KALEIDA (UK) + VIAH

24.3.2024, 20:00 / Kabinet múz