Porta Coelli, Předklášteří u Tišnova
LAMENT (KŘEST) + CERMAQUE + NĚKDO JINEJ
2.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
ŠAMANOVO ZBOŽÍ (KŘEST) + TOAD PLANET
3.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
-123 MINUT
4.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
PAVILON B - BUTTERCLUB
5.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
DEVIL MASTER (USA, RELAPSE) + DÖDSRIT (SWE) + ARA (A)
6.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
HELLO MARCEL + FUMAR MATA! + CHORA SFAKION
7.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
BRIXTN + MALONE + LEON
8.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
THE VALENTINES + PRAZDNINY
9.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
DUKLA (KŘEST) + ANKI + AID KID & TASYA B2B DJ SET
10.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
TÁBOR + CARDO & DECUMANUS
11.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
SCHYZO + DYZIVV + PYKO + SAKA + MADANSKY
12.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
POP MESSE: RANGLEKLODS (DK) + BLUE UANDI + ANA MI
13.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Fyzika utržená z řetězu
13.4.2024, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
RUFUS MILLER (UK)+ LASH&GREY (SK)
15.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
EMMA SMETANA & JORDAN HAJ (DRUHÝ KONCERT)
16.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
strunné jazzové trio Ornis
17.4.2024, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
BÁRA ZMEKOVÁ
18.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
TATROFKA200025000 + BRIZOLIT + KOVOŠROT + BITTER SEASON
19.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
MAT213, ZDENA + PERFECT WORKOUT
20.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
DEAF CLUB (USA) + FUCK MONEY (USA) + DECULTIVATE + SKIPLIFE
22.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
HRUBÁ HUDBA
23.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
BRATŘI ORFFOVÉ
24.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
THE STUBS (PL) + ARROGANT TWINS + NEURO BATS
26.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
HENGE (UK) + LAMBDA + JAK SEN
27.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
RAEIN (IT) + STORMO (IT) + NERVY
29.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
KORBEN DALLAS (SK)
30.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
MÉTA MONDE + YASHA96 (DE)
1.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
CHOROBOPOP (KŘEST) + VČERA BYLO POZDĚ + BODY OF PAIN
2.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
SOFTSPOT: MEZI PATRY KLID (KŘEST) + MILA + KODIKI (SK)
7.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
ROLE + BAD KARMA BOY (SK)
8.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
LANDLESS + CROOKED NEES + NEWSPEAK
10.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
WOLFHEART (FIN) + HYPNOS + ARAWN
12.5.2024, 19:00
/ Kabinet múz
DOMKRAFT (SWE) + SUNNATA (PL)
13.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
GUITAR GANGSTERS (UK) + DEGRADACE + LIQUID JESUS
15.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
MANON MEURT (KŘEST) + MARJARI S KAPELOU
16.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
BELL WITCH (USA) + THE KEENING (USA)
18.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
ADAM STAŠEK, KRYŠTOF BÍNA & SAMUEL BÍNA
19.5.2024, 18:00
/ Kabinet múz
SEVERNÍ NÁSTUPIŠTĚ + ŠIMANSKÝ NIESNER
20.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
KULE + ČASOVAČ + CHORA SFAKION
25.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
JACK LADDER (AUS) + IVY Z
26.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
MIKE WATT WITH IL SOGNO DEL MARINAIO (USA/IT) + PARTY TRASHER + SUN+DEAD (KŘEST)
28.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
VIOLENT WAY (USA) + REMDIK (SK)
29.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
MADHOUSE EXPRESS + PANOPTIKUM + LEN PECEN & MINIART
30.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
KRANG + RABIES + HEEL TURN
31.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz