Klasická hudba
ŠKAREDÁ HOLKA (KŘEST)
21.12.2022, 20:00
/ Kabinet múz
VÁNOČNÍ A-BEAT + LED ZEPPELIN REVIVAL
22.12.2022, 19:00
/ Kabinet múz
The Doors Revival Band Brno
22.12.2022, 20:30
/ Metro Music Bar
Heart Voices, Helena Kalambová Trio, Ondřej Herzán, Monika Škardová, LlaEriCc , VJT
25.12.2022, 19:00
/ Café Práh
ČECHOMOR - Tříkrálový koncert KOOPERATIVA tour 2023
4.1.2023, 19:00
/ Semilasso
Koncert | Vína, Choroši, Dooušek
6.1.2023, 19:00
/ Café Práh
Fleret - tradiční novoroční koncert
13.1.2023, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
(falešný) Štych
13.1.2023, 20:00
/ Alterna
OLYMPIC 60, 1963 - 2023 ...vlak, co nikde nestaví!
14.1.2023, 17:00
/ Sono Centrum
Kytarový recitál Olega Sergejeva
16.1.2023, 17:00
/ Knihovna Jiřího Mahena
Old Boys Poutníci, Jamtour, Jenofefa Beta, Andy Minet, Duffy
23.1.2023, 19:00
/ Café Práh
Old Boys Poutníci, Jamtour, Jenofefa Beta, Andy Minet, Duffy
23.1.2023, 19:00
/ Café Práh
Heart Voices, Helena Kalambová Trio, Ondřej Herzán, Monika Škardová, LlaEriCc , VJT
25.1.2023, 19:00
/ Café Práh
ROLE + DIIST
25.1.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Shortparis (RU)
25.1.2023, 22:00
/ Club Fléda
NaMars!, Candish, Hot Club of Brno
26.1.2023, 19:00
/ Café Práh
NaMars!, Candish, Hot Club of Brno
26.1.2023, 19:00
/ Café Práh
Rusty Nail
27.1.2023, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
Mean Daddies + Pussage
28.1.2023, 20:00
/ Metro Music Bar
The Plastic People of the Universe
29.1.2023, 20:00
/ Stará Pekárna
SPYDER & Frank - Rock, Pop, R&B, Blues, Originals
2.2.2023, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
Milan Kašuba a hosté
3.2.2023, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
Kupodivu, Madam v triku, Hladolet
8.2.2023, 19:00
/ Café Práh
Poletíme? | BEST OF DO GRAMOFONU vol.1
15.2.2023, 20:30
/ Club Fléda
Red Hot Chili Pepers Revival
17.2.2023, 20:00
/ Club Fléda
WHYOHWHY + JACK THE HIPPER
17.2.2023, 20:05
/ Kabinet múz
Jarret, Monopól
21.2.2023, 19:00
/ Café Práh
KRANG + RABIES + NEWOLD
23.2.2023, 20:00
/ Kabinet múz
XXXXXX XXXXXX
24.2.2023, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
No Barriers
24.2.2023, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
Fernet blues
24.2.2023, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
MILAN PEROUTKA & KAPELA PERUTĚ
25.2.2023, 19:00
/ Kabinet múz
KONTROLLA + KUDLA & KLEMOSH
25.2.2023, 19:30
/ Stará Pekárna
3stav, Lada Šimíčková & Ivo Cicvárek, Jan Bružeňák, UmCaCa,Tonda Jarůšek
27.2.2023, 19:00
/ Café Práh
Dire Straits Experience
1.3.2023, 20:00
/ Sono Centrum
KALLE (KŘEST) + BARBORA HORA
1.3.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Kluci od Koní
1.3.2023, 20:00
/ Stará Pekárna
Horkýže slíže
1.3.2023, 20:30
/ Club Fléda
Gustavo Rojo
2.3.2023, 20:30
/ Metro Music Bar
Calienté a flamendr robi
3.3.2023, 19:30
/ Stará Pekárna
Toad Planet | Midnight Swimmers
3.3.2023, 20:00
/ Alterna
SILENT GENERATION + TRIBE OF MISERY + POSTCARDS FROM ARKHAM + EPONINE
4.3.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Na Pekárně bude nářez
9.3.2023, 20:00
/ Stará Pekárna
Hot Garbage (CAN)
9.3.2023, 20:30
/ Club Fléda