Tanec
Milan Kašuba & Band
15.5.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Luboš Pospíšil a 5P
16.5.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Jana Sotolářová – housle
16.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / Michal Cálik – jazzová interpretace (trubka)
16.5.2017, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Nosislove / Fkletzi
16.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Jananas & Ponk
16.5.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Absolventský koncert / Adéla Venclová – varhany
17.5.2017, 16:30
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Koncert posluchačů barokní a klasicistní komorní hry
17.5.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Komorní koncert smyčcových a dechových souborů
17.5.2017, 19:00
/ Otevřená zahrada
Karsima Karel Simandl & Band a Radimec & Old Horses
17.5.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Eva Palčisková – klavír
17.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Iva Bittová & Čikori
17.5.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Patrik Kee
18.5.2017, 19:00
/ KD Rubín
Absolventský koncert / Vladimír Micenko – jazzová interpretace (kontrabas)
18.5.2017, 19:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Jan Burian
18.5.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Dominik Gál – klavír
18.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Koncert posluchačů
18.5.2017, 19:30
/ Klenbový sál (hudební fakulta JAMU)
Maid of Ace
18.5.2017, 20:00
/ Club Eleven
Myši / Pětičlenné trio
18.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Brněnská camerata
18.5.2017, 20:00
/ Café Práh
PonavaFest den 1.
19.5.2017, 14:00
/ Ponava Cafe
Slavnostní zahájení festivalu MEETING BRNO 2017
19.5.2017, 19:00
/ Besední dům
Koncert studentů a kapely Soukromé školy populárního zpěvu
19.5.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Alžběta Krausová – klavír
19.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Jazz in Ebisu / Maurer / Milacher / Kleibl Trio
19.5.2017, 20:00
/ Ebisu
The NEWMOUR Experience
19.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Kabinet Loops w/ Stříbrný Rafael
19.5.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Souborový workshop renesanční a barokní hudby
20.5.2017, 10:00
/ MusAcad
Porta - Brněnské kolo
20.5.2017, 10:00
/ Café Práh
PonavaFest den 2.
20.5.2017, 14:00
/ Ponava Cafe
Chamber Symphony Orchestr Brno
20.5.2017, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
Na strunách naděje, běloruská poezie
20.5.2017, 19:00
/ Hrad Špilberk
Armagedon fest 2
20.5.2017, 19:00
/ Melodka
Beseda night - Please The Trees, Acute Dose, Atrey
20.5.2017, 19:00
/ Kabinet múz
Plum Dumplings
20.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Wild Tides + Děti mezi reprákama
20.5.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Tekashi69 /USA/ & Nobodylisten
20.5.2017, 21:00
/ Club Fléda
PonavaFest den 3.
21.5.2017, 14:00
/ Ponava Cafe
Co poslouchala Grete Tugendhat
21.5.2017, 17:45
/ Vila Löw-Beer
Sóley (IS) & Josi
21.5.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Kytarový recitál
22.5.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Varhanní koncert
22.5.2017, 18:00
/ Varhanní sál, HF JAMU
Koncert Symfonického orchestru MUNI
22.5.2017, 19:00
/ Aula Pravnické fakulty MU
Večerní hudba pro hoboj
22.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Pepsi Free Night: Co To Sakra Je, Lamram Jam, Franz Dürer
22.5.2017, 19:30
/ Melodka
Tommy Genesis (CA/Awful rec)
22.5.2017, 20:30
/ Kabinet múz
Koncert posluchačů
23.5.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně