Klasická hudba
Iszek Baraque Quartet
1.9.2017, 20:30
/ Cafe Podnebi
Den Starobrna 2017
2.9.2017, 12:00
/ Starobrno pivovar
Líšeňské hody
2.9.2017, 14:00
/ Zámek Belcredi
Léto v centru: Závěrečný koncert - Janáček
2.9.2017, 16:00
/ Nádvoří staré radnice
Anomalie, Somnus Aeternus, Hnus umírající
2.9.2017, 19:00
/ Melodka
Voodoo Seeds
2.9.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Hudební lahůdky - Festa di Sua Maestà Caesarea Leopoldo
3.9.2017, 19:00
/ Nádvoří staré radnice
Cimbal Classic
3.9.2017, 19:00
/ Zámek Belcredi
Starobrno Free Night: DSE, Pit Full Death, Old Hammer
4.9.2017, 19:30
/ Melodka
duct hearts [de] // ISTMO [it]
4.9.2017, 20:00
/ Bajkazyl Brno
Lab Jam Session: JAMU #40
4.9.2017, 20:00
/ Music Lab
Swing Garden // Music Lab vol. 8- Jazzová razie
5.9.2017, 19:00
/ Music Lab
Sedna, Lambs, Vanguard, Embrace the Darkness
5.9.2017, 19:30
/ Melodka
Bleakness /Fr/, Bitpart /Fr/, Rickolus /Usa/
5.9.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Národní divadlo Brno zahajuje divadelní sezonu
6.9.2017, 18:00
/ Zelný trh
Ladislav Muroň a Tomáš Vrtek
6.9.2017, 19:00
/ Ponava Cafe
KMENY 90: Dog eat dog / Jolly Joker and The PBU
6.9.2017, 20:00
/ Club Eleven
Večer nejen pro přátele kapely Přesčas
6.9.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Ekström kvartett
6.9.2017, 21:00
/ Music Lab
Mucha a Xavier Baumaxa
7.9.2017, 19:30
/ KD Musilka
Ivan Kral & band
7.9.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Django jet
7.9.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Green Spirit
7.9.2017, 20:00
/ Music Lab
Tolik kapel, že se nám nevejdou do názvu události fest!
8.9.2017, 17:00
/ Bajkazyl Brno
The Void // The Ribs
8.9.2017, 19:00
/ Mersey Music Club
Bachův varhanní podzim: Dust in the Groove
8.9.2017, 19:00
/ Vila Stiassni
30 let Do Řady! Tour + Vyvrhells
8.9.2017, 19:30
/ Melodka
Gary Edwards and the Statement
8.9.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
RokleFest 2017 a dětský den
9.9.2017, 13:00
/ Čertova rokle
Čert a Káča
9.9.2017, 18:00
/ Mahenovo divadlo
The Pineapple Thief feat. Gavin Harrison (UK)
9.9.2017, 18:30
/ Melodka
Bachův varhanní podzim: Katta
11.9.2017, 10:29
/ katedrála svatých Petra a Pavla
Klára Veselá
11.9.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Lab Jam Session: R&B
11.9.2017, 20:00
/ Music Lab
Swing Garden // Music Lab vol. 9
12.9.2017, 19:00
/ Music Lab
Bachův varhanní podzim: Olena Matselyukh & Igor Matselyukh
12.9.2017, 19:00
/ bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí
Cattle Decapitation, Broken Hope, Hideous Divinity
12.9.2017, 19:30
/ Melodka
Hudecká úderka
13.9.2017, 19:00
/ Ponava Cafe
Jemně temně
13.9.2017, 19:00
/ Káznice
Cakes Da Killa (USA)
13.9.2017, 21:00
/ Club Fléda
Petr Bende & Bohouš Josef
14.9.2017, 19:00
/ Slavkov u Brna - kostel Vzkříšení páně
The Shores Of Others
14.9.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Pravidla slušného chování v moderní společnosti
15.9.2017, 19:00
/ Reduta
Lady DragonFly
15.9.2017, 20:00
/ Café Práh
Discordes: Jérome Noetinger & Aude Romary (FR) + Laundry Room Squelchers
15.9.2017, 20:00
/ PRAHA / Fórum pro architekturu a média