Současná
Surf Curse (US/Danger Collective) & Persian Flaw & Voodooyoudo
8.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Animal Farm
8.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Concentus Moraviae: Czech Ensemble Baroque
9.6.2017, 19:30
/ Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a svatého Mikuláše, Žďár nad Sázavou
Concentus Moraviae: Michel Godard, Guillemette Laurens
9.6.2017, 19:30
/ zámek Mikulov
Sir Anthony & Magic InSpace Band
9.6.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Klavírní recitál / Miroslav Beinhauer
9.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Barb Wire Dolls (GR)
9.6.2017, 20:00
/ Club Eleven
Black Coffee Session - Just For Being/Ctib/Criminal Colection
9.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Kingsfield
9.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Vladimir 518 - Křest Ultra! Ultra!
9.6.2017, 21:00
/ Club Fléda
Ghettofest 2017
10.6.2017, 12:00
/ Káznice
Jesus Christ Superstar
10.6.2017, 14:00
/ Hudební scéna MDB
Glad For Today, We Are The Motion a Jake Loves Space
10.6.2017, 19:00
/ Club Eleven
Concentus Moraviae: Hana Blažíková
10.6.2017, 19:30
/ Kostel svatého Kříže, Velké Meziříčí
KLID 2: The Last King of Poland * Yood * et al.
10.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Večer s Ellen Alvaréz
10.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Concentus Moraviae: Pino de Vittorio, Laboratorio ´600
11.6.2017, 19:30
/ zámek Lysice
Lvmen & Nikander
11.6.2017, 20:00
/ Club Fléda
Varhanní koncert / Václav Stoklasa
12.6.2017, 17:00
/ Varhanní sál, HF JAMU
Koncert Baletní školy I. V. Psoty
12.6.2017, 18:00
/ Mahenovo divadlo
Concentus Moraviae: Pino de Vittorio, Laboratorio ´600
12.6.2017, 19:30
/ zámek Milotice
Klavírní recitál / Nikol Bóková
12.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
SeeBooZ [JPN] & Hanakuso [JPN] & Nachttante [CZ]
12.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Lab Jam Session: Global beats edition with La3noCubano
12.6.2017, 20:00
/ Music Lab
Zuzana Zemanová
12.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Hexis [dk] // Cabal [dk] // Hnus umírající
12.6.2017, 20:00
/ Bajkazyl Brno
Alfred Strejček a Moravské Jazzové duo
13.6.2017, 19:00
/ Sono Centrum
Concentus Moraviae: Horňácká muzika Petra Mičky, Kvarteto Jiřího Pospíchala
13.6.2017, 19:30
/ Radnice, Ivančice
Klavírní recitál /Magdaléna Hrudová
13.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Poslechový pořad Jiřího Černého
13.6.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Ceschi [us] * Andy the Doorbum [us]
13.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Jazz Jaro 2017 / Hoochie Coochie Band
13.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Doogie White & Band White Noise(UK)
13.6.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Čert a Káča
14.6.2017, 11:00
/ Mahenovo divadlo
Concentus Moraviae: Marco Beasley, Private Musicke
14.6.2017, 19:30
/ zámek Rájec - Jestřebí
Klavírní recitál / Marián Kubačka
14.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Brněnský varhanní festival
14.6.2017, 19:30
/ kostel sv. Augustina
Hudební útočiště Jiřího Plocka
14.6.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Rest in Haste + Flash the Readies
14.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Opera na Špilberku / La traviata
14.6.2017, 21:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Krok za oponu
15.6.2017, 11:00
/ Janáčkovo divadlo
Vaňkovka fest 2017
15.6.2017, 17:00
/ Galerie Vaňkovka
Concentus Moraviae: Marco Beasley
15.6.2017, 19:30
/ Kostel svatého Jana Nepomuckého, Žďár nad Sázavou
Klavírní recitál / Shoko Yamada
15.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Q VOX – Od Banchieriho po Beatles
15.6.2017, 19:30
/ Místodržitelský palác
The Blu´Ravens
15.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Concentus Moraviae: Schola Gregoriana Pragensis
16.6.2017, 19:30
/ kostel sv. Vavřince - Bystřice nad Pernštejnem
Koncert kde všichni budou / Vypečený Múzy + Break Falls
16.6.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova