Současná
Moravský podzim 2017: Poetické úvahy ve volných chvílich
28.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Bazztaarklan
28.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Sabina Ludányiová & Artmosphere
28.10.2017, 20:00
/ Music Lab
Nauzea Orchestra & Psychocandy & DJ Florian Catsgrave
28.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Bachův varhanní podzim: Sofia Mavrogenidou, Barbara M. Willi
29.10.2017, 19:00
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Ken Hensley (Uriah Heep) & Our Propaganda band
29.10.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Koncert k 10. výročí úmrtí doc. Pavla Šumpíka
30.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Fórum nové hudby
30.10.2017, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Tomáš Kočko & Orchestr
30.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Nrvs Lvrs [US] / Ctib / Násilník
30.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Cotatcha Orchestra & Vincenc Kummer
30.10.2017, 20:00
/ HaDivadlo
Wraadap band ze Smetanky Zdeňka Treblíka
30.10.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Klavírní recitál / Jonathan Powell
31.10.2017, 16:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Jazz Brno 2017 / Marianne Solivan & W. Phishbacher Trio (USA/CZ)
31.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Hladolet – písně z Balady pro banditu
31.10.2017, 20:00
/ Café Práh
Carpet Cabinet /support: Pixels of the Universe
31.10.2017, 20:00
/ Music Lab
Mladá krev aneb Hudba zblízka 1
1.11.2017, 19:30
/ Besední dům
Pavel Čadek, Michal Horák
1.11.2017, 20:00
/ Café Práh
Darek Neumann zpívá Kočičkovou
1.11.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Agadir: Na strunách naděje, Mohammad Hosseini Moghaddam
2.11.2017, 18:30
/ Knihovna Jiřího Mahena
Melody Perkelt
2.11.2017, 19:00
/ Divadlo Bolka Polívky
Powder Her Face
2.11.2017, 19:00
/ Reduta
Ben Cristovao
2.11.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Portless (křest alba) feat. Henry D + special guest Denoi
2.11.2017, 20:00
/ Metro Music Bar
Komorní koncert / Vendula Urbanová – klavír
3.11.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Ondřej Pavlíček
3.11.2017, 20:00
/ Café Práh
PSH & Maniak (Biggboss) / Benefit na KPCH
3.11.2017, 20:00
/ Kabinet múz
ECHOES: Max Cooper live (UK)
3.11.2017, 21:00
/ Club Fléda
Brána festival
4.11.2017, 10:00
/ Café Práh
Folkový oříšek 2017
4.11.2017, 18:00
/ Café Práh
Kytice, Dům dony Bernardy Alby
4.11.2017, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
J.A.R. - Eskalace dobra Tour 2017
4.11.2017, 19:00
/ Club Fléda
The Night Suns live in concert / Support : Trystero
4.11.2017, 20:00
/ Music Lab
Esazlesa // India
4.11.2017, 20:00
/ PRAHA / Fórum pro architekturu a média
The Newmour Experience
4.11.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Tom Jones Tribute band
4.11.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Kašpárek v rohlíku: narozeninový mejdan
5.11.2017, 16:00
/ Sono Centrum
Smyslů-plný koncert - Benefice Michala Hrůzy a Hands Dance
5.11.2017, 17:00
/ Divadlo Na Orlí
S(o)unday mixtapes ► Jan Sůsa: Rádiový koutek Tetsua Kogawy
5.11.2017, 17:00
/ PRAHA / Fórum pro architekturu a média
Podzimní koncert
5.11.2017, 18:00
/ Besední dům
TRIO BEZE JMÉNA - Velká premiéra v Brně!
5.11.2017, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Behind The Door
5.11.2017, 20:00
/ Alterna
Jerusalem in my Heart & Lavra & host
5.11.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Doldrums (CA)
5.11.2017, 20:00
/ Club Fléda