Komorní

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Polská krev

1.3.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Offline!

1.3.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Poslední loď

1.3.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Absolventský koncert / Eli Our – zpěv

1.3.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Nová Tančírna ve Staré Pekárně

1.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Bloody ROOTS Horrorcore

1.3.2019, 20:00 / Melodka

Chris Vern DJ set with live trumpet

1.3.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Music Fusion - Shivanam Live

1.3.2019, 20:00 / Kabinet múz

KB Band Academy Tour

2.3.2019, 18:30 / Melodka

Don Carlos

2.3.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Wohnout

2.3.2019, 20:00 / Sono Centrum

Sunny Side, The Jumper Cables

2.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Paul Kalkbrenner

2.3.2019, 20:00 / Bobycentrum

Country bál Wénovi Kidi

2.3.2019, 20:00 / Dělnický dům Jamborova

Lord Of The Dance – Dangerous Games 2019

2.3.2019, 20:00 / DRFG Arena (Hala Rondo)

Marcus Revolta

2.3.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Vision Days a Uliczny Opryszek

2.3.2019, 20:00 / Club Eleven

Vrcholy komorní hudby

3.3.2019, 19:30 / Besední dům

Bacha není nikdy dost...

4.3.2019, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Patricie Šmídová, Radek Vavřín – lesní roh

4.3.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Kuba Wiecek Trio

4.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Absolventský koncert / Mariia Mikhailova – flétna

5.3.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Ty Syčáci

5.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

The big 20

5.3.2019, 20:00 / Metro Music Bar

The Oscillation (UK) + Manon Meurt

5.3.2019, 20:00 / Kabinet múz

Titanic

6.3.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Absolventský koncert / Tereza Volfová – klarinet

6.3.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Martin Švec – bicí nástroje

6.3.2019, 19:30 / Klenbový sál (hudební fakulta JAMU)

Etno Jaro 19 / Trombenik

6.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Dizzy

6.3.2019, 20:00 / Café Práh

Ochepovsky Quintet (RU/CZ/SK)

6.3.2019, 20:00 / Kabinet múz

Písňový recitál Veroniky Hajnové-Fialové

7.3.2019, 19:00 / Stará radnice, křišťálový sál

Smrt a vykoupení

7.3.2019, 19:00 / Kulturní centrum Babylon

Flashdance

7.3.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Jiří Schmitzer

7.3.2019, 19:30 / KD Musilka

Absolventský koncert / Natálie Bordácsová – zpěv

7.3.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Příběhy hudby + swingová muzikalita

7.3.2019, 19:30 / Music Lab

Robert Křesťan & Druhá Tráva

7.3.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Jazz Jaro 2019 / Vilém Spilka Quartet

7.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Second End + The Pant

7.3.2019, 20:00 / Melodka

Within Destruction tour 2019

8.3.2019, 18:00 / Melodka

Kofe a Vlna

8.3.2019, 19:00 / Café Práh

Slim Cubi + Lucky Hill

8.3.2019, 19:00 / ArtBar Druhý Pád

Romeo a Julie

8.3.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Absolventský koncert / Vladislav Prokopec – trombon

8.3.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně