Projekce
Death From Above (CA)
20.8.2018, 20:00
/ Club Fléda
Harmonic Play
22.8.2018, 19:00
/ Ponava Cafe
Bars & Melody (UK)
22.8.2018, 19:30
/ Sono Centrum
Happy Birthday, Maestro! Vše Nejlepší, republiko! / MHF Špilberk
22.8.2018, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
The Muxx, Tranzan
22.8.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Generación Basura // Pensée
22.8.2018, 21:00
/ Bajkazyl Brno
Už jsme doma
23.8.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Band Of Heysek
23.8.2018, 22:00
/ Metro Music Bar
Olympic Symphonic
24.8.2018, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Mariánské léto BRNO 2018
25.8.2018, 10:00
/ Mariánské údolí
Swingová tančírna
29.8.2018, 19:00
/ Ponava Cafe
Pavel Helan
29.8.2018, 22:00
/ Metro Music Bar
Baiba Dekena (Lotyšsko)
30.8.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Animal Farm
30.8.2018, 22:00
/ Metro Music Bar
Bastl Instruments uvádí: Letní šílenství II. u Letohrádku Mitrovských
31.8.2018, 17:30
/ Letohrádek Mitrovských
Plum Dumplings
31.8.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Starobrno Free Night: Die Butterfly, Kuležák, SkAunk
31.8.2018, 20:00
/ Melodka
Letní BaLetní koktejl 2018
31.8.2018, 20:00
/ Hrad Špilberk
Jaselská Closed
1.9.2018, 15:00
/ Jaselská ulice
Ceschi Ramos & Serengeti & Andy The Doorbum
5.9.2018, 20:00
/ Kabinet múz
BO!!! Koncert
6.9.2018, 19:00
/ ArtBar Druhý Pád
Musica Folklorica / host: Martin Hrbáč
6.9.2018, 20:00
/ Metro Music Bar
Jazz Brno 2018 / Audrey Martell Quartet (USA/D/CZ)
10.9.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Miluju tě, ale…
11.9.2018, 19:00
/ Divadlo Bolka Polívky
Etno Brno 2018 /
12.9.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
MandalaBanda, Bounty
13.9.2018, 20:00
/ Café Práh
The Fakers
13.9.2018, 20:00
/ Metro Music Bar
Half Waif (US)
14.9.2018, 20:00
/ Kabinet múz
Sweet Positive (UK/AUS/CZ)
14.9.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Booka Shade Live (DE) & Killiekrankie
14.9.2018, 21:00
/ Club Fléda
Hope Astronaut / Rabbit slow
15.9.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Madhouse Express & Smetana & Panoptikum
15.9.2018, 20:00
/ Kabinet múz
Erbovní slavnosti - Klára Veselát
15.9.2018, 22:00
/ Bezbariérové divadlo Barka
Umělecké pódium ve vile Tugendhat
17.9.2018, 19:30
/ Vila Tugendhat
Three for Silver (USA)
17.9.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Lab Jam Session #162 w/ Peter Korman Quintet
17.9.2018, 20:00
/ Music Lab
Třeskutá směs Františka Skály
17.9.2018, 20:30
/ Kabinet múz
Inaugurační koncert D. R. Daviese
18.9.2018, 19:00
/ Kulturní centrum Babylon
Jazz Brno 2018 / Chris Bergson Trio (USA/CZ)
18.9.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Tomáš Lukáč Group /SK, GE, HR, HU/
18.9.2018, 20:00
/ Metro Music Bar
Der Šenster Gob + Dála Zíta
19.9.2018, 19:00
/ Ponava Cafe
Kaltenecker-Marko (Hu)
19.9.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Fotocrime (USA) & Bleakness (FR)
19.9.2018, 20:00
/ Kabinet múz
Ivan Král & band (usa/cz) – 10. narozeniny metra!
19.9.2018, 20:00
/ Klub Leitnerova
Flashdance
20.9.2018, 18:00
/ Hudební scéna MDB