Alternativa
Michal Horák
10.8.2020, 19:00
/ Kabinet múz
Summer blues garden vol.2
11.8.2020, 19:00
/ Music Lab
Music Lab / Maraton hudby 2020
13.8.2020, 19:00
/ Music Lab
Kinokoncert II: Koncert z Paříže 2019 / MHF Špilberk
14.8.2020, 20:30
/ nádvoří hradu Špilberk
Betelnej Betl u Koňa / Maraton hudby 2020
15.8.2020, 14:30
/ Moravské náměstí
Terezie Sterz & Band
15.8.2020, 20:00
/ Music Lab
Dušan vitázek
16.8.2020, 20:00
/ Music Lab
Cesta kolem světa
17.8.2020, 9:00
/ Besední dům
Uprostřed & Café Biograf: Biograf Sound v zahradě vily Tugendhat
17.8.2020, 18:00
/ Vila Tugendhat
Jam Session v Kabinetu Múz
18.8.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Metro Open Air: Kru Kru Voices
18.8.2020, 20:00
/ Metro Music Bar
Festival Ibérica 2020 - Vracím se pro svá křídla
21.8.2020, 19:30
/ zámek Čechy pod Kosířem
Pražský Výběr Symphony / MHF Špilberk
21.8.2020, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Festival Ibérica 2020 - Pavel Steidl – kytarový recitál
22.8.2020, 19:00
/ zámek Lysice
Klišé z plyše
22.8.2020, 20:00
/ Music Lab
Festival Ibérica 2020 - Pavel Steidl – kytarový recitál
25.8.2020, 19:30
/ Vila Löw-Beer
Cat and Dogs
25.8.2020, 20:00
/ Music Lab
Dundee & Friends
26.8.2020, 19:00
/ Music Lab
Skrytý půvab byrokracie
26.8.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Hard to Frame
26.8.2020, 20:00
/ Alterna
Ventolin na Moraváku
27.8.2020, 16:00
/ Moravské náměstí
Frau Zwei + Císařpancíř
27.8.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Rychlí kluci na Moraváku
28.8.2020, 17:00
/ Club Fléda
Uprostřed & Podobrazy: Best of 80´s, DJ Libor Velek
28.8.2020, 19:00
/ Nádvoří staré radnice
Ashley Abrman
28.8.2020, 20:00
/ Alterna
Festival Ibérica 2020 - Galakoncert Ibérica
29.8.2020, 20:00
/ Besední dům
Smack na Moraváku
29.8.2020, 20:00
/ Moravské náměstí
Amálka Třebická
1.9.2020, 20:00
/ Café Práh
DJ Matějka
2.9.2020, 18:00
/ Kabinet múz
Hana a Petr Ulrychovi, Javory a Javory Beat
2.9.2020, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Eturnity & Hrozně
4.9.2020, 19:30
/ Metro Music Bar
Paramount Styles Solo + Aran Epochal + Slav
4.9.2020, 21:41
/ Kabinet múz
Prago Union
5.9.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Lužánecká Open
6.9.2020, 14:00
/ Ponava Cafe
Ukulele Orchestra jako Brno
6.9.2020, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Les Gars d'en Bas (FR/CZ) + L u c i a n a
7.9.2020, 19:00
/ Alterna
Jakob Schauer & André Kellerberg- Echo Momentum
8.9.2020, 20:00
/ Music Lab
DJ Tom Holič
9.9.2020, 18:00
/ Kabinet múz
This Fool Park
9.9.2020, 20:00
/ Alterna
Kupodivu & Adams Emily
11.9.2020, 19:30
/ Café Práh
Boy Wonder
11.9.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Benefiční koncert pro Salesiánské misie v Bulharsku
13.9.2020, 16:30
/ Denisovy sady
Sisa Fehér & Vladko Mikláš - BARDO
14.9.2020, 20:00
/ Alterna
Zuzana Mikulcová feat. Gábor Tokár
16.9.2020, 20:30
/ Music Lab