Události
Skrytý půvab byrokracie
26.8.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Hard to Frame
26.8.2020, 20:00
/ Alterna
Ventolin na Moraváku
27.8.2020, 16:00
/ Moravské náměstí
Frau Zwei + Císařpancíř
27.8.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Rychlí kluci na Moraváku
28.8.2020, 17:00
/ Club Fléda
Uprostřed & Podobrazy: Best of 80´s, DJ Libor Velek
28.8.2020, 19:00
/ Nádvoří staré radnice
Ashley Abrman
28.8.2020, 20:00
/ Alterna
Festival Ibérica 2020 - Galakoncert Ibérica
29.8.2020, 20:00
/ Besední dům
Smack na Moraváku
29.8.2020, 20:00
/ Moravské náměstí
Amálka Třebická
1.9.2020, 20:00
/ Café Práh
DJ Matějka
2.9.2020, 18:00
/ Kabinet múz
Hana a Petr Ulrychovi, Javory a Javory Beat
2.9.2020, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Eturnity & Hrozně
4.9.2020, 19:30
/ Metro Music Bar
Paramount Styles Solo + Aran Epochal + Slav
4.9.2020, 21:41
/ Kabinet múz
Prago Union
5.9.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Lužánecká Open
6.9.2020, 14:00
/ Ponava Cafe
Ukulele Orchestra jako Brno
6.9.2020, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Les Gars d'en Bas (FR/CZ) + L u c i a n a
7.9.2020, 19:00
/ Alterna
Jakob Schauer & André Kellerberg- Echo Momentum
8.9.2020, 20:00
/ Music Lab
DJ Tom Holič
9.9.2020, 18:00
/ Kabinet múz
This Fool Park
9.9.2020, 20:00
/ Alterna
Kupodivu & Adams Emily
11.9.2020, 19:30
/ Café Práh
Boy Wonder
11.9.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Benefiční koncert pro Salesiánské misie v Bulharsku
13.9.2020, 16:30
/ Denisovy sady
Sisa Fehér & Vladko Mikláš - BARDO
14.9.2020, 20:00
/ Alterna
Zuzana Mikulcová feat. Gábor Tokár
16.9.2020, 20:30
/ Music Lab
Peter Aristone (křest) + Tomáš Herajt
17.9.2020, 19:00
/ Kabinet múz
Mydy R̶a̶b̶y̶c̶a̶d̶
17.9.2020, 20:00
/ Club Fléda
Martina Trchová, Lav-Lav
18.9.2020, 20:00
/ Music Lab
Martina Trchová, Lav-Lav
18.9.2020, 20:00
/ Music Lab
Churaq Clique - Hoftyk - Naume POSSE TOUR
19.9.2020, 20:00
/ Club Fléda
Krang + Rabies + Honem - Mighty Tour
19.9.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Filip Mirus, EVOLET, Zabiť Františka
21.9.2020, 19:00
/ Café Práh
Turek / Hroch / Veselý: Planeta_enviromentální Krize
21.9.2020, 19:00
/ Kabinet múz
Vlasta Redl s kapelou
21.9.2020, 19:30
/ KD Musilka
Oliver Kucharovič Quartet (OKQ) / Headmovers
22.9.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Nejtek / Wróblewski / Klápště
24.9.2020, 19:00
/ Ponava Cafe
Lada Šimíčková, Jenoféfa Beta, LC band
24.9.2020, 19:00
/ Café Práh
MAOK - koncert "Hudba vnitřních světů"
24.9.2020, 19:00
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Echoes: Surgeon live (UK)
25.9.2020, 21:00
/ Club Fléda
Yzomandias & Nik Tendo
26.9.2020, 21:00
/ Club Fléda
Hm ... + Solárium
30.9.2020, 20:00
/ Kabinet múz