Tanec
PonavaFest 2024
24.5.2024, 15:00
/ Ponava Cafe
A teče vodička aneb lidová slovesnost ve sborové tvorbě
24.5.2024, 19:00
/ Klenbový sál (hudební fakulta JAMU)
Jazz Ladies
24.5.2024, 19:30
/ Cabaret des Péchés
RCV8 + Acha
24.5.2024, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
42+PEOPLE: Where
24.5.2024, 20:30
/ Divadlo Marta
KULE + ČASOVAČ + CHORA SFAKION
25.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Dogma Art + Mylions
25.5.2024, 20:00
/ Metro Music Bar
Sir Anthony
25.5.2024, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
King Dream
25.5.2024, 20:00
/ Stará Pekárna
Why things go wrong
25.5.2024, 20:30
/ Divadlo Marta
Hokus pokus
26.5.2024, 10:30
/ Divadlo Polárka
6. abonentní koncert
26.5.2024, 19:00
/ katedrála svatých Petra a Pavla
JACK LADDER (AUS) + IVY Z
26.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Pěvecký koncert - Benedikta Klára Obrusníková, Iva Táborská
27.5.2024, 19:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Letniční koncert Ensemble Versus
27.5.2024, 19:00
/ kostel sv. Augustina
MONTY PYTHON´S SPAMALOT
28.5.2024, 18:00
/ Hudební scéna MDB
SAMÁ LÁSKA (PODLE JAROSLAVA SEIFERTA)
28.5.2024, 19:00
/ Vodojemy na Žlutém kopci
MIKE WATT WITH IL SOGNO DEL MARINAIO (USA/IT) + PARTY TRASHER + SUN+DEAD (KŘEST)
28.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
DAVID MÁLEK & Amplified
28.5.2024, 20:00
/ Stará Pekárna
VIOLENT WAY (USA) + REMDIK (SK)
29.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Utopenci ve vlasech
29.5.2024, 20:00
/ Stará Pekárna
Benefiční koncert pro Masarykův onkologický ústav
30.5.2024, 18:00
/ Konvent Milosrdných bratří
něco něco | Zapomělsem
30.5.2024, 20:00
/ Alterna
The Machine Performs Pink Floyd
30.5.2024, 20:00
/ Sono Centrum
MADHOUSE EXPRESS + PANOPTIKUM + LEN PECEN & MINIART
30.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Patricia Šuránová Karvašová a Nová Formace
30.5.2024, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
Janne Thomsen / flétna, Olli Mustonen / dirigent, Prague Philharmonia
31.5.2024, 19:00
/ Kyjov - Dům kultury
KRANG + RABIES + HEEL TURN
31.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Luboš Soukup Quartet
31.5.2024, 20:00
/ Ponava Cafe
The Backbeat Beatles /UK/
31.5.2024, 20:00
/ Sono Centrum
The Outroverts
31.5.2024, 20:00
/ Stará Pekárna
Crazy Cabaret: Gatsby Show
31.5.2024, 20:00
/ Cabaret des Péchés
ONYX & Snak The Ripper
31.5.2024, 21:00
/ Club Fléda
Simona Šaturová / soprán, Zemlinského kvarteto
1.6.2024, 19:30
/ Žďár nad Sázavou - zámek
Simona Šaturová / soprán, Zemlinského kvarteto
2.6.2024, 19:30
/ Galerie Kurdějov 88
Ivo Kahánek / klavír
3.6.2024, 19:30
/ zámek Rájec - Jestřebí
Iva Bittová, Duo Jedlinský – Fischer
4.6.2024, 19:30
/ Tišnov - kino Svratka
Iva Bittová, Duo Jedlinský – Fischer
5.6.2024, 20:00
/ Synagoga Velké Meziříčí
Jan Martiník / bas, David Mareček / klavír
6.6.2024, 19:30
/ Knihovna - zámek Náměšť nad Oslavou
Sněhurka a sedm trpaslíků
7.6.2024, 18:00
/ Janáčkovo divadlo
Olli Mustonen / klavír, Bennewitzovo kvarteto
7.6.2024, 19:30
/ zámecký skleník, Boskovice
Hudba na kole
8.6.2024, 10:00
/ zámek Lednice
Olli Mustonen / klavír
8.6.2024, 19:30
/ zámek Slavkov u Brna
Kalabis Quintet
9.6.2024, 19:30
/ Městské muzeum a Galerie Knížecí dům - Moravský Krumlov
Klára Gibišová, Nora Lubbadová, Alexandr Klement / klavír
9.6.2024, 19:30
/ zámek Mikulov
Aliaksandr Yasinski / akordeon
10.6.2024, 19:00
/ hrad Pernštejn