Pro děti
Lab Jam Session #194 - Funk/Rock with Not Quite My Tempo
3.6.2019, 20:00
/ Music Lab
Jazz Jaro 2019 / Hoochie Coochie Band
4.6.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Hrozně a Kingsfield
5.6.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Band Pong Grand Finale
5.6.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Void Vision (USA) + Smetana
6.6.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Luboš Andršt & Energit
6.6.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Ateliér + Sami Dva - Dvojkřest
6.6.2019, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Concentus Moraviae: Alfred Brendel
7.6.2019, 18:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Kapitán Demo
7.6.2019, 19:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Viva "Lalala" Republika
7.6.2019, 19:00
/ Hudební scéna MDB
The Young Gods (CH)
7.6.2019, 20:00
/ Club Fléda
The Youniverse
7.6.2019, 21:00
/ Music Lab
Koncert k 25. výročí DNA
8.6.2019, 19:30
/ Klub Leitnerova
Bluesweiser / Marcus Jurkovič & Motion food
8.6.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Tamaryn (NZ/USA) & Cold Showers (USA)
10.6.2019, 20:00
/ Kabinet múz
The Creepshow + The Rocket Dogz
11.6.2019, 18:00
/ Zahrada pod hradbami, park Špilberk
Ze zvuku zpěv, z pohybu tanec
12.6.2019, 18:00
/ Bezbariérové divadlo Barka
Kalle with acoustic band
12.6.2019, 19:30
/ Klub Leitnerova
Jazz Jaro 2019 / Crystal Monee Hall Band (USA/CZ)
12.6.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Neighborhood Brats (USA) + Negative Gears (AUS) + Black Wave (Dokument)
13.6.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Blues-rock se studenty / Škola zpěvu Svati Jelínkové & Skalkie
13.6.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Kapela Kupodivu Křtí: Živočišné pudy
13.6.2019, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
ObrFest 2019
14.6.2019, 12:00
/ Borky
Four Gypsy Soul
14.6.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Band of Heysek
14.6.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Mr. Sterile Assembly (NZ)
15.6.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Literárně hudební autorský večer
17.6.2019, 19:00
/ ArtBar Druhý Pád
41. večer Fresh Meat / Proplet, Stopové prvky asfaltu
17.6.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
HeartBeat project
18.6.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Drummsession Konzervatoře Brno
18.6.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Jonathan Bree (NZ)
19.6.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Endru & JeN Hovorka
19.6.2019, 20:00
/ Music Lab
Black Lips (USA) + Lazer Viking
20.6.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Osvobozené duše
20.6.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Festival Kefasfest 2019
21.6.2019, 12:00
/ Dolní Kounice
Milion+ KML Tour 2019
21.6.2019, 21:00
/ Club Fléda
Mimořádný koncert slovenských legend / The Players 2019, For Meditation
22.6.2019, 19:30
/ Stará Pekárna
Sir Oliver Mally & Peter Schneider (AT/DE)
24.6.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Brass Against (US)
25.6.2019, 19:00
/ Club Fléda
Orten 100 Ohnice
25.6.2019, 20:00
/ Káznice
Gébert-Ulbert Project (HU)
26.6.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Festival Ibérica - ibérica gastronómica
27.6.2019, 11:00
/ Nádvoří staré radnice
Red Bull Presents: DJ Fuuse & DJ Ondrash / Vaňkovka Fest 2019
27.6.2019, 19:00
/ Galerie Vaňkovka
Riccardo Staraj & Midnight Blues band (CRO)
27.6.2019, 20:00
/ Stará Pekárna