Rock
ŠAMANOVO ZBOŽÍ (KŘEST) + TOAD PLANET
3.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Tryo | Ginkgo Lanugo
4.4.2024, 20:00
/ Alterna
DJ Fresh (UK) - BREAK4BEATS Reload
5.4.2024, 20:00
/ Club Fléda
PAVILON B - BUTTERCLUB
5.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Sniff | Skardu | Poizn
6.4.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
HELLO MARCEL + FUMAR MATA! + CHORA SFAKION
7.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
BRIXTN + MALONE + LEON
8.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Longital (SK)
9.4.2024, 19:00
/ Stará Pekárna
FREE FORMS
10.4.2024, 20:00
/ Ponava Cafe
TÁBOR + CARDO & DECUMANUS
11.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Jay Delver
11.4.2024, 20:30
/ Metro Music Bar
15 Years in Underground Party
12.4.2024, 18:00
/ Vegalité
SCHYZO + DYZIVV + PYKO + SAKA + MADANSKY
12.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Nirvana Tribute + Čokoplundr
12.4.2024, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
1flfsoap + HRTL + François Svalis
12.4.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Fyzika utržená z řetězu
13.4.2024, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
Tomáš Kočko & Orchestr
17.4.2024, 19:00
/ Stará Pekárna
BAFNI // ENCOUNTER
17.4.2024, 19:00
/ ArtBar Druhý Pád
Hranice experimentu: Leandro Barzabal
17.4.2024, 19:00
/ Dům umění města Brna
Berlin Manson + guests
18.4.2024, 21:00
/ Club Fléda
TATROFKA200025000 + BRIZOLIT + KOVOŠROT + BITTER SEASON
19.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Deki Alem (SE)
20.4.2024, 20:00
/ Club Fléda
Smíchej taneční hudbu s rapem, přidej drum & bass a pak po kapkách přimíchávej grunge. Výsledkem jsou Deki Alem, hudební ekvivalent dynamitu.
MIEA + Trystero + a:ma
20.4.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
HRUBÁ HUDBA
23.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Dřevěné pytlí v jutových uhlích + Pronominal Carrots (USA/FR)
27.4.2024, 19:00
/ Stará Pekárna
HENGE (UK) + LAMBDA + JAK SEN
27.4.2024, 20:00
/ Kabinet múz
MÉTA MONDE + YASHA96 (DE)
1.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Les Tortillas
3.5.2024, 20:00
/ Ponava Cafe
Public Serpents/USA/ | Jet8 | The Shifty Grifts | Blank Out | Raise Your Middle Finger
3.5.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Vladivojna La Chia
4.5.2024, 19:00
/ Kafara
Dystopia Night x Fallen Society
4.5.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Puding Pani Elvisovej + Pondělníci
4.5.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
The Cracked Cookies / Festival Bonjour Brno
7.5.2024, 20:00
/ Alterna
SOFTSPOT: MEZI PATRY KLID (KŘEST) + MILA + KODIKI (SK)
7.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
prazdniny | Nature Trip (UK) | Iggy Mayerov
8.5.2024, 19:00
/ ArtBar Druhý Pád
ROLE + BAD KARMA BOY (SK)
8.5.2024, 20:00
/ Kabinet múz
FREE FORMS
8.5.2024, 20:00
/ Ponava Cafe
NoRemorse rave
10.5.2024, 22:00
/ ArtBar Druhý Pád
Zabásnění a Hamnseggs
11.5.2024, 19:00
/ Stará Pekárna
Secert Session
11.5.2024, 19:30
/ Industra
The Balladist
11.5.2024, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
Fanfare Ciocărlia (RO)
12.5.2024, 20:30
/ Club Fléda
májový koncert 2AP
13.5.2024, 19:00
/ Club Desert