Klasická hudba
Martin Beran Trio
15.9.2019, 19:00
/ Music Lab
Lvmen + Mörkhimmel + Tábor
15.9.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Special-K (ISL) + Cyber (ISL)
16.9.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Lab Jam session #197 - FUNKY
16.9.2019, 20:00
/ Music Lab
GusGus (ISL)
18.9.2019, 20:00
/ Club Fléda
Babylon festival
19.9.2019, 11:00
/ Moravské náměstí
Café Open Mic
19.9.2019, 19:00
/ Café Práh
Sherpa The Tiger (Ukr) + Lambda + Science Killer
19.9.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Polaris / zahájení sezóny
20.9.2019, 19:00
/ Björnsonův sad
Noshit | Persian Empire, HRTL
20.9.2019, 20:00
/ Kabinet múz
PSH Debut tour
20.9.2019, 21:00
/ Club Fléda
Dan Bárta & Illustratosphere
23.9.2019, 20:00
/ Sono Centrum
Föllakzoid (CHL) & Lonker See (PL)
24.9.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Year of the cobra (USA) + Nikander
25.9.2019, 20:00
/ Kabinet múz
alyona alyona (UA)
26.9.2019, 20:00
/ Club Fléda
Hoochie Coochie Band (CZ)
26.9.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Děti deště (křest) + Lyssa + Ohm My God
26.9.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Koncert na pomezí jazyků
27.9.2019, 19:30
/ Kabaret Špaček
Major Issues w/ DJ Sofa (BE)
27.9.2019, 21:00
/ Kabinet múz
Acute Dose on fire & hosté
28.9.2019, 18:00
/ Kabinet múz
Hungarian Django Swing (HU)
28.9.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Pil C, Čaba Laciga, Explicit sound
28.9.2019, 21:00
/ Club Fléda
Masterclass francouzské hudby s Dagmar Šaškovou
29.9.2019, 10:00
/ Akademie staré hudby
Lu von Schmidt & Ekstrom Kvartett
1.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Soulside (Usa/dischord) + A-sun Amissa (Uk) + Prohra Praha
1.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Music Lab's 5th birthday party with Funky Chicken
1.10.2019, 20:00
/ Music Lab
Longital (Sk/křest) + Monoskop
2.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Koncert Máty v Café práh
3.10.2019, 19:00
/ Café Práh
Circus problem + Timudej
3.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Blockhead (Usa) + Arms And Sleepers (Usa) + Yppah (Usa)
3.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Zdenek Merta u klavíru
4.10.2019, 19:00
/ Činoherní scéna MDB
Hooverphonic (BE)
4.10.2019, 20:00
/ Club Fléda
French Connection W/ Brook Line (Fra) & Joseph Tekcircus & Miltz
4.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Beny M: Tour, čo má Ideu
4.10.2019, 20:00
/ Music Lab
Pio Squad a Galactic Donuts a Jimmy-G
4.10.2019, 20:00
/ Club Eleven
Flamenco day
5.10.2019, 16:00
/ Klub Leitnerova
Insania – Koncert 888!!!
5.10.2019, 19:00
/ Club Fléda
15 let soudobé hudební scény MDB
5.10.2019, 19:00
/ Hudební scéna MDB
Andrew „The Bullet“ Lauer & Band (USA)
5.10.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Josiah Konder (Dk) & Acid Row
5.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Filip Mirus
5.10.2019, 20:30
/ Music Lab
Uměnovědný biograf / Moravský podzim
7.10.2019, 14:00
/ Univerzitní Kino Scala
Christof Kurzmann / Ken Vandermark Duo (AT/USA)
8.10.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Ventolin w/ Marius Konvoj
8.10.2019, 20:00
/ Kabinet múz
The Sound is Innocent / Moravský podzim
9.10.2019, 18:30
/ Univerzitní Kino Scala