Události
Lamram Jam + Inflow (A)
3.7.2021, 19:00
/ Ponava Cafe
Los Fastidios
5.7.2021, 18:00
/ Letní terasa, Brno – Hrad Špilberk
Totální nasazení + E!E
8.7.2021, 18:00
/ Letní terasa, Brno – Hrad Špilberk
Jakub Noha Band
9.7.2021, 20:00
/ Ponava Cafe
Tři sestry
10.7.2021, 18:30
/ hrad Špilberk
Babyløn Unplugged
14.7.2021, 19:00
/ Music Lab
Něco si přej - Rock ’n’ Roll Night
16.7.2021, 20:00
/ Music Lab
Aaron Brooks & Band
5.8.2021, 20:00
/ Stará Pekárna
Trying company
7.8.2021, 20:00
/ Stará Pekárna
Radimec & Old Horses
12.8.2021, 20:00
/ Stará Pekárna
Open (F)air Music: Vypsaná fiXa
17.8.2021, 18:00
/ Výstaviště Brno
Open (F)air Music: MIG 21
18.8.2021, 18:00
/ Výstaviště Brno
Straight Bananas
18.8.2021, 19:00
/ Music Lab
Straight Bananas
18.8.2021, 19:45
/ Music Lab
Open (F)air Music: Rybičky 48
19.8.2021, 18:00
/ Výstaviště Brno
Open (F)air Music: Horkýže Slíže
24.8.2021, 18:00
/ Výstaviště Brno
Uprostřed & Café Biograf: “Back to the Fifties”
25.8.2021, 16:00
/ Denisovy sady
Open (F)air Music: Poletíme?
25.8.2021, 18:00
/ Výstaviště Brno
Open (F)air Music: Monkey Business & JAR
26.8.2021, 19:00
/ Výstaviště Brno
Open (F)air Music: Dubioza kolektiv
27.8.2021, 18:00
/ Výstaviště Brno
Redzed - Most Wanted Tour
11.9.2021, 20:00
/ Club Fléda
Cosmic Blues Festival
26.9.2021, 14:00
Polemic a Medial Banana
30.9.2021, 20:00
/ Club Fléda
Stop & go!-fastcore/grindcore/powerviolence show #2
2.10.2021, 19:00
/ Kabinet múz
Gaia Mesiah
7.10.2021, 20:00
/ Club Fléda
Severní nástupiště + Billow
7.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz
Tribe-J / Edain / Them Switcheroos
7.10.2021, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Acid Row & Bambulkyně Dobrodružstvá v Bajkazylu
9.10.2021, 20:00
/ Bajkazyl Brno
Paul Simon 80
13.10.2021, 19:00
/ Café Práh
Rusty Nail
16.10.2021, 19:00
/ bar U kouřícího králíka
Oldschool rockotéka
16.10.2021, 19:30
/ Melodka
Jake Loves Space + Abbie Falls + Vanguard
16.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz
Morčata na útěku na Flédě // Support: Ten Sticks
21.10.2021, 19:00
/ Club Fléda
Brno // Michal Horák - MICHALBUM TOUR
21.10.2021, 19:00
/ Melodka
Martin E. Kyšperský + David Pomahač
21.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz
#ČERNÁ & FORREST JUMP || TVT TOUR 2021
22.10.2021, 19:30
/ M13
Joe Cocker Revival Band Brno
22.10.2021, 19:30
/ Metro Music Bar
Rabies (Křest) + Hosté
22.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz
Miloš Dodo Doležal + Aldabra + Tonal Construct
23.10.2021, 19:00
/ Melodka
Franz Dürer, Good News band a NZÚ v Labu
23.10.2021, 19:30
/ Music Lab
BRUTUS ROCK
23.10.2021, 20:00
/ M13
Pepsi Free Night: Rage'n'Dust, DeadKillers, Critical Acclaim
25.10.2021, 19:30
/ Melodka
The Underground Youth (UK) + Kill Your Boyfriend (IT)
26.10.2021, 20:00
/ Kabinet múz