Události
Animal Farm & Recycler
30.3.2022, 20:00
/ Stará Pekárna
Mňága a Žďorp
31.3.2022, 19:00
/ Club Fléda
Critical Acclaim, HC3 & FROZEN POPPYHEAD
31.3.2022, 20:00
/ Melodka
Jinany | Barbora Hora
31.3.2022, 20:00
/ Alterna
ENC PARTY: AID KID + FRANZIE + OPATŮV MODUL
31.3.2022, 20:00
/ Kabinet múz
Dandy´s Guitar & Co. + BLEND
1.4.2022, 19:00
/ Café Práh
HENGE (UK)
1.4.2022, 20:00
/ Kabinet múz
Iron Maiden revival Brno
2.4.2022, 20:30
/ Metro Music Bar
Starobrno Free Night: Johnny Čurbes, The Outlived, Balkon
4.4.2022, 19:30
/ Melodka
Bex Marshall Band (UK)
5.4.2022, 20:00
/ Stará Pekárna
Na Klouboučku LIVE: Michal Pavlíček a další hvězdy české scény
6.4.2022, 20:00
/ Sono Centrum
Disonant + TheCoffees + ŇUŇU
6.4.2022, 20:30
/ Metro Music Bar
Nadívaný skřivánek + Betonovej bez
7.4.2022, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
GNU + LYSSA + WOLLONGONG
8.4.2022, 20:00
/ Kabinet múz
Doteky + RCV8
8.4.2022, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
Screams and Whispers for Ukraine - Bikkinyshop | From Insight | Ten Sticks | Enable
9.4.2022, 19:30
/ Melodka
DIZZY – 20 let
9.4.2022, 20:30
/ Metro Music Bar
Guitar Session & Petr Hubacz a Prsten
11.4.2022, 20:00
/ Stará Pekárna
Lenka Dusilová feat. Květy
11.4.2022, 20:30
/ Club Fléda
Ecdysis By Night Tour 2022 | Infected Rain | Dagoba | Once Awake | Up!Great
12.4.2022, 19:30
/ Melodka
Warm-Up 2022
13.4.2022, 18:00
/ Melodka
ACID ROW + SWANMAY (A) + SLAŤ + SLOTH
14.4.2022, 20:00
/ Kabinet múz
IAKOB: Ze Everestem doprava (křest) + PRO TEBE
14.4.2022, 20:00
/ Metro Music Bar
NZÚ + Renegatz
14.4.2022, 20:00
/ Kafara
RADOSTA + FRANZIE
15.4.2022, 20:00
/ Jazz bar U kouřícího králíka
RYDER THE EAGLE (fr), ANDREW BEAR (ua), Billow, Obligatne, Body Package (pl) pro Ukrajinu
16.4.2022, 17:00
/ Bajkazyl Brno
Andrew Bear + Body Package
16.4.2022, 19:00
/ Bajkazyl Brno
Jiří Imlauf (ex Houpací koně)
16.4.2022, 20:00
/ Ponava Cafe
Distant Bells – Pink Floyd Tribute
19.4.2022, 20:30
/ Metro Music Bar
Platonic - "Vše Bude Ok" + Host Šroti
20.4.2022, 19:00
/ Melodka
GNOD (UK) + MAI MAI MAI (IT) + DEGENS
20.4.2022, 20:00
/ Kabinet múz
Jasná Páka
20.4.2022, 20:00
/ Sono Centrum
Flamengo Reunion Session
20.4.2022, 20:30
/ Metro Music Bar
OTK + TÁBOR
21.4.2022, 20:00
/ Kabinet múz
Coperniquo // Rusty Nail Music Club, Brünn (CZ)
21.4.2022, 20:00
/ Rusty Nail Music Club
Arakain Respiratour 2021
22.4.2022, 18:00
/ Semilasso
GATE Crasher a Forrest Jump
22.4.2022, 19:30
/ Melodka
KAPELA SMRTI // RISPOSTA // HIDE YOUR EYES TEDDY // DICK PICS FOR VALENTINE
22.4.2022, 19:30
/ Bajkazyl Brno
SÝČEK + DINGO
22.4.2022, 20:00
/ Kabinet múz
Lyapis Trubetskoy "Bojovníci světla" benefičný koncert
22.4.2022, 20:00
/ Sono Centrum
ZEMĚŽLUČ + ILEGALITY + IDIOT CRUSOE + ANGRY BRIGADE
23.4.2022, 20:00
/ Kabinet múz
Radimec & Old Horses
23.4.2022, 20:00
/ Stará Pekárna
Začátek | PopMuseum na Staré Pekárně
25.4.2022, 19:30
/ Stará Pekárna
Mike Ross Blues Band (UK)
26.4.2022, 20:00
/ Stará Pekárna
Roman Dragoun & Futurum
26.4.2022, 20:30
/ Metro Music Bar