Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Kurtizány z 25. avenue a Revock

16.11.2019, 20:00 / Club Eleven

XIII.století – křest nového alba

16.11.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Astral w/ Seba (Swe)

16.11.2019, 21:00 / Kabinet múz

17. listopad se sv. Ludmilou

17.11.2019, 18:00 / katedrála svatých Petra a Pavla

Sborový koncert „mužské hlasy“

17.11.2019, 19:00 / Besední dům

Viva "Lalala" Republika

17.11.2019, 20:00 / Hudební scéna MDB

Agadir uvádí... Adam Borzič

18.11.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Incognito (UK) / Groove Brno

18.11.2019, 20:00 / Sono Centrum

Groove Brno: Incognito (UK)

18.11.2019, 20:00 / Sono Centrum

Ensemble Opra Diversa: Grobiáni

19.11.2019, 19:00 / Buranteatr

Radůza

19.11.2019, 19:30 / KD Musilka

Fórum nové hudby / Setkávání nové hudby Plus 2019

19.11.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Ólafur Arnalds

19.11.2019, 20:00 / Sono Centrum

Krok za oponu

20.11.2019, 11:00 / Janáčkovo divadlo

Předpremiérové kukátko: Růžový kavalír

20.11.2019, 17:00 / Janáčkovo divadlo

Born in

20.11.2019, 19:00 / Music Lab

Volání větru

20.11.2019, 19:00 / KD Musilka

Rusalka

20.11.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Představ si...

20.11.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Bacha na Mozarta / Mozart & Mozart

20.11.2019, 19:30 / katedrála svatých Petra a Pavla

Fórum nové hudby / Setkávání nové hudby Plus 2019

20.11.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Kalle + Samana (Uk)

20.11.2019, 20:00 / Kabinet múz

Velvet Club Revolution

20.11.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Chinaski

21.11.2019, 19:00 / DRFG Arena (Hala Rondo)

Mirek Kemel s kapelou

21.11.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Turbo a Kern

21.11.2019, 19:30 / Sono Centrum

Zoči Voči, Náhodný Výběr, Madam Royal

21.11.2019, 20:00 / Club Eleven

DESmod

21.11.2019, 20:00 / Club Fléda

Honza Křížek & kapela, support: Kuležák

21.11.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Thom Artway & Band + Vera Jonas

21.11.2019, 20:00 / Kavárna Trojka

Agadir uvádí... Stanislav Kubín

22.11.2019, 18:00 / Sbor Betanie

One night of Elvis

22.11.2019, 19:30 / Sono Centrum

The Desperate Mind

22.11.2019, 20:00 / Club Eleven

Krabat

22.11.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Skety

22.11.2019, 21:00 / Music Lab

Lišákův memoriál No. 3

23.11.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Fallgrapp (SK) / Groove Brno

23.11.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Skamparas a Peshata a Ganstaska koncert

23.11.2019, 20:00 / Club Eleven

Ach ano

23.11.2019, 20:00 / Club Fléda

Karel Kohaut - Sinfonie

24.11.2019, 17:00 / Stará radnice, křišťálový sál

Lúčnica

24.11.2019, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Hana Zagorová a Petr Rezek

24.11.2019, 19:30 / Sono Centrum

Fågelle (Swe)

24.11.2019, 20:00 / Kabinet múz

Kadebostany

24.11.2019, 20:00 / Club Fléda

Vlasta Redl s kapelou

25.11.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Laco Deczi & Celula New York

25.11.2019, 20:00 / Sono Centrum