Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Prago union live

13.2.2020, 21:00 / Club Fléda

30 let Indies

14.2.2020, 16:30 / Sono Centrum

Absolventský koncert / Kryštof Neduchal – trubka

14.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Vanessa + Dj Draven Crow

14.2.2020, 20:30 / Kabinet múz

The World of Hans Zimmer

15.2.2020, 18:30 / DRFG Arena (Hala Rondo)

Komponovaný večer Tiché volání

15.2.2020, 19:30 / Music Lab

Mamma Mia!

16.2.2020, 14:00 / Hudební scéna MDB

Otvírání studánek / FB dětem

17.2.2020, 9:00 / Besední dům

Klavírní recitál / Petr Zapletal

17.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Gaea (P) + Kolona

17.2.2020, 20:00 / Kabinet múz

Jam Session w/ Red Bird Instruments

18.2.2020, 19:00 / Kabinet múz

Flétnový recitál / Kristýna Farag

18.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Koncert posluchačů

19.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Večer písničkářů

19.2.2020, 20:00 / Music Lab

Ben Railway Robey & Band(UK)

19.2.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Absolventský koncert / Martina Podsedník Olivová – fagot

20.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Funny Fellows

20.2.2020, 20:00 / bar U kouřícího králíka

Funny Fellows

20.2.2020, 20:00 / bar U kouřícího králíka

Miloš Meier – Drumming Syndrome

20.2.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Fórum nové hudby / SONIX #8

21.2.2020, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Absolventský koncert / Jakub Pustina – zpěv

21.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Aldabra

21.2.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Ach Ano III křest

21.2.2020, 21:00 / Club Fléda

Pushteek Fest Vol. 2

22.2.2020, 17:00 / Kabinet múz

Anna Kareninová

22.2.2020, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Herd Instinct + Aeronaut + Painting Memories

22.2.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Bob Marley tribute

22.2.2020, 21:00 / Music Lab

Loopers & Plastik Funk

22.2.2020, 21:00 / Club Fléda

Kytarový recitál / Veronika Ronecová

24.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Barbora Jedelská – lesní roh

25.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Koncert posluchačů

25.2.2020, 19:30 / Klenbový sál (hudební fakulta JAMU)

Lucienne Renaudin Vary & Robert Balzar Trio

25.2.2020, 19:30 / Besední dům

Mirror Ensemble

25.2.2020, 20:00 / Music Lab

James Harries & Band

25.2.2020, 20:00 / Kabinet múz

Absolventský koncert / Michaela Bartošová – viola

26.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Animé + Jan Jelen Band

26.2.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Bacha na Mozarta / Klingende Geographie

27.2.2020, 0:00 / Besední dům

11. Brněnský Beatfest

27.2.2020, 18:00 / Semilasso

Carmen

27.2.2020, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Kdo je na světě nejmocnější?

27.2.2020, 19:00 / Kulturní centrum Babylon

Absolventský koncert / Anežka Levová – traverso

27.2.2020, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Suzi Quatro – „No Control“ Tour

27.2.2020, 20:00 / Sono Centrum