Rock
Concentus Moraviae: Les Musiciens de Saint-Julien
3.6.2021, 19:30
/ zámek Lysice
Concentus Moraviae: Ratas del viejo Mundo
4.6.2021, 19:30
/ zámek Lysice
Concentus Moraviae: Ratas del viejo Mundo
4.6.2021, 19:30
/ kostel Navštívení Panny Marie, Lomnice
Concentus Moraviae: Ensemble Berlin Prag
4.6.2021, 19:30
/ Boskovice - zámek
Concentus Moraviae: Anna Fusek, Gianluca Geremia
5.6.2021, 19:30
Concentus Moraviae: Bart Jacobs
6.6.2021, 19:30
Concentus Moraviae: Tuuli Lindeberg, Anna-Maaria Oramo
9.6.2021, 19:30
/ Žďár nad Sázavou - zámek
Smíme prosit? aneb Konečně zase s vámi
10.6.2021, 19:00
/ Besední dům
Concentus Moraviae: Ghalia Benali, Romina Lischka, Vincent Noiret
10.6.2021, 19:30
/ Hustopeče - kostel sv. Václava a sv. Anežky České
Concentus Moraviae: Hudba na kole
12.6.2021, 10:00
/ zámek Lednice
Concentus Moraviae: Moravia Brass Band
12.6.2021, 19:30
Concentus Moraviae: Jean Rondeau
14.6.2021, 19:30
/ zámek Milotice
Concentus Moraviae: Thomas Dunford, Jean Rondeau
15.6.2021, 19:30
/ kostel sv. Václava / Tišnov
Concentus Moraviae: Schola Gregoriana Pragensis
16.6.2021, 19:30
Concentus Moraviae: Tiburtina Ensemble
17.6.2021, 19:30
/ zámek Rájec - Jestřebí
Concentus Moraviae: La Cosmologie de la Poire, Anna Fusek
20.6.2021, 19:30
Expozice nové hudby: Slzy
21.6.2021, 19:00
/ Besední dům
Expozice nové hudby: Improvisation on Chopin
22.6.2021, 19:00
/ Besední dům
Expozice nové hudby: Charlie Chat
23.6.2021, 19:00
/ Besední dům
Igor Stravinskij: Svěcení jara / Carl Orff: Carmina Burana
23.6.2021, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Concentus Moraviae: Private Musicke, Raquel Andueza
24.6.2021, 19:00
/ Knihovna - zámek Náměšť nad Oslavou
Expozice nové hudby: Plugged
25.6.2021, 19:00
/ Dům umění města Brna
Expozice nové hudby: Tierkreis
26.6.2021, 19:00
/ Besední dům
Expozice nové hudby: Fragments of Memory
27.6.2021, 19:00
/ Besední dům
Concentus Moraviae: Magdalena Kožená, La Cetra, Andrea Marcon
29.6.2021, 19:00
/ Besední dům
balet Uprostřed: Nocturne
1.7.2021, 18:30
balet Uprostřed: Nocturne
2.7.2021, 18:30
/ Moravské náměstí
Koncert naděje / Živě na ČT
3.7.2021, 20:00
/ zámek Valtice
Olomoucké Barokní Slavnosti
9.7.2021, 20:30
balet Uprostřed: Nocturne
12.7.2021, 18:30
Páteční plavba na lodi
20.8.2021, 19:00
/ Brněnská přehrada
MFH Špilberk: Závěrečný koncert s šéfdirigentem
22.8.2021, 20:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Open-air koncert k zahájení sezony 2021/22
1.9.2021, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Smetanova Má Vlast
17.9.2021, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Totalitní kuropění aneb pasáže vedou právě tak domem jako ke hvězdám
23.9.2021, 19:30
Písňový recitál Richarda Nováka
24.9.2021, 19:00
/ Reduta
Teo a Hans
26.9.2021, 14:30
/ Besední dům
Zahajovací koncert / Moravský podzim
1.10.2021, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Huun-huur-tu & Martynov & Grinděnko & Opus Posth & Mlada / Moravský Podzim
2.10.2021, 19:00
/ Bobycentrum
Koutek Divohledného Hudebnotvorna / Nový Svět Moravského Podzimu
3.10.2021, 14:00
/ Divadlo Na Orlí
Renesanční moteta / Moravský Podzim
3.10.2021, 16:00
/ Kostel Sv. Jakuba
Württemberský komorní orchestr Heilbronn / Moravský Podzim
3.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Le Poème Harmonique / Moravský Podzim
5.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Radio and Juliet
5.10.2021, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Jan Novák 100 / Moravský Podzim
6.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Tmavomodrý festival
7.10.2021, 14:00
/ Šelepka
Jakub Sládek – klavírní recitál / Moravský Podzim
7.10.2021, 19:00
/ Besední dům
Barbara Maria Willi: Čaj o páté s ruskou carevnou
7.10.2021, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Ludicra / Moravský Podzim
8.10.2021, 19:00
/ Besední dům