Elektronika

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Paranoid London LIVE (UK)

19.4.2024, 21:00 / Club Fléda

G’oldies: 80. A 90. léta

19.4.2024, 22:00 / Sono Centrum

MOZARTŮV EFEKT

20.4.2024, 17:00 / Besední dům

Glagolská mše / Z mrtvého domu

20.4.2024, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Citron & Metalinda

20.4.2024, 19:00 / Sono Centrum

Deki Alem (SE)

20.4.2024, 20:00 / Club Fléda

Smíchej taneční hudbu s rapem, přidej drum & bass a pak po kapkách přimíchávej grunge. Výsledkem jsou Deki Alem, hudební ekvivalent dynamitu.

MAT213, ZDENA + PERFECT WORKOUT

20.4.2024, 20:00 / Kabinet múz

ALBAND & host: ZaHRaDa

20.4.2024, 20:00 / Metro Music Bar

MIEA + Trystero + a:ma

20.4.2024, 20:00 / ArtBar Druhý Pád

Žlutý pes

20.4.2024, 20:00 / Semilasso

JFB 2024: Julian J3PO Pollack

21.4.2024, 19:30 / Cabaret des Péchés

Unleashed Cooperation

21.4.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

ALBA HEREDIA: ÍNTIMO

22.4.2024, 19:00 / Besední dům

Fragile

22.4.2024, 19:00 / Sono Centrum

Valerie Kippen

22.4.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

Spirituál kvartet

23.4.2024, 19:00 / KS Omega (Musilka)

Diversa Quartet: 1914–1939

23.4.2024, 19:00 / Stará radnice, křišťálový sál

Luboš Pospíšil

23.4.2024, 19:30 / Klub Leitnerova

Seafret (UK)

23.4.2024, 20:00 / Club Fléda

HRUBÁ HUDBA

23.4.2024, 20:00 / Kabinet múz

Iron Maiden Brno: 10 let

23.4.2024, 20:00 / Metro Music Bar

Pocta Wabimu Rivolovi

24.4.2024, 19:00 / KD Musilka

BRATŘI ORFFOVÉ

24.4.2024, 20:00 / Kabinet múz

James Band

24.4.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

Bijouterrier + Marhule(SK)

24.4.2024, 20:00 / Metro Music Bar

Pražský výběr

24.4.2024, 20:00 / Sono Centrum

Pražský výběr

24.4.2024, 20:00 / Sono Centrum

Agadir: Na strunách naděje, Waldo Rojas

25.4.2024, 18:00 / Knihovna Jiřího Mahena

Etno jaro 2024 I Tubabu

25.4.2024, 19:00 / Stará Pekárna

LÁSKA A ŽIVOT ŽENY

25.4.2024, 19:00 / Besední dům

Kolektivní Halucinace | David Pomahač

25.4.2024, 20:00 / Alterna

MIDI LIDI + Koňe a Prase

25.4.2024, 20:00 / Club Fléda

Michal Prokop & Framus Five

25.4.2024, 20:00 / Sono Centrum

The NEWMOUR Experience

26.4.2024, 19:00 / Stará Pekárna

Bolero

26.4.2024, 19:00 / Janáčkovo divadlo

THE STUBS (PL) + ARROGANT TWINS + NEURO BATS

26.4.2024, 20:00 / Kabinet múz

IREK GŁYK

26.4.2024, 20:00 / Jazz bar U kouřícího králíka

THE ULTIMATE TRIBUTE TO QUEEN

26.4.2024, 20:00 / Sono Centrum

RozpoR + MÄRNØ + Distax

26.4.2024, 20:00 / Vegalité

MICHAL PAVLÍČEK & TRIO

26.4.2024, 20:30 / Metro Music Bar

brut.ALL w/SEPT

26.4.2024, 21:00 / ENTER Club

Icy L

26.4.2024, 21:00 / ArtBar Druhý Pád

Caldara & Händel & Plachetka

27.4.2024, 19:00 / kostel sv. Janů (u minoritů)

GATE Crasher

27.4.2024, 20:00 / Club Fléda

HENGE (UK) + LAMBDA + JAK SEN

27.4.2024, 20:00 / Kabinet múz

Arcanum + Mortify

27.4.2024, 20:00 / Rusty Nail Music Club

Anna K

27.4.2024, 20:00 / Sono Centrum