Tanec
Ba:zel + Carya
25.11.2023, 20:00
/ Kafara
JAKUB KÖNIG & HVĚZDY (KŘEST)
28.11.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Koncert A.R.K. Music
29.11.2023, 18:00
/ Konvent Milosrdných bratří
TeePee | Meta & the noises
30.11.2023, 20:00
/ Alterna
Secret of the Wonderworker
2.12.2023, 0:00
/ ArtBar Druhý Pád
KILLED BY BRNO: EARTH CRUST DISPLACEMENT (DE) + THULSA + TOXIC FUTURE + SEE YOU IN HELL + RISPOSTA + HIGH PURITY
2.12.2023, 19:00
/ Kabinet múz
Adventní vytržení na Ponavě
3.12.2023, 13:00
/ Ponava Cafe
BLIND KÜNSTLER (KŘEST) + BARBORA HORA (GRAINS)
4.12.2023, 20:00
/ Kabinet múz
JAROMÍR 99 A LETNÍ KAPELA
6.12.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Vojtěch Procházka a EEEBBB
6.12.2023, 20:00
/ Ponava Cafe
Evah | Jakub Sedlák
7.12.2023, 20:00
/ Alterna
Vánoční rozcvička
7.12.2023, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád
Sajmon & Garfunkers
7.12.2023, 20:30
/ Metro Music Bar
8 let Ponavy
8.12.2023, 19:00
/ Ponava Cafe
zakázanÝovoce a Koblížci - Opuštěný děti tour 2023
8.12.2023, 19:30
/ ENTER Club
HELMUTOVA STŘÍKAČKA
8.12.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Prune + Chris Beach (SWE)
9.12.2023, 19:00
/ Kafara
Bryan Kearney [Ire]
9.12.2023, 21:00
/ ENTER Club
Queer Party
9.12.2023, 21:00
/ ArtBar Druhý Pád
BOY WONDER (SK)
12.12.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Kupodivu a VeHiBa
14.12.2023, 19:00
/ Stará Pekárna
WWW NEUROBEAT + WIERDSKY
14.12.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Balet československého rozhlasu
15.12.2023, 19:00
/ Stará Pekárna
ZUBY NEHTY - MALÉ ZUBY (KŘEŠT) + NIKOLA MUCHA
18.12.2023, 20:00
/ Kabinet múz
PAST + HOST
20.12.2023, 20:00
/ Kabinet múz
Sniff / Skardu / Poizn
22.12.2023, 19:00
/ ArtBar Druhý Pád
Progres 2 – vánoční koncert
22.12.2023, 20:00
/ Metro Music Bar
ZADÁCI IN REGGAE
28.12.2023, 20:30
/ Metro Music Bar
Cabaretní ples
6.1.2024, 20:00
/ Cabaret des Péchés
ART IN DA HOUSE
6.1.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Bolka + Michal Cáb
6.1.2024, 20:00
/ Kafara
Free Forms no. 14
10.1.2024, 20:00
/ Ponava Cafe
Distant Bells 4 - Pink Floyd Tribute
17.1.2024, 20:30
/ Metro Music Bar
Betonovej Bez a Xychty
18.1.2024, 0:00
/ Stará Pekárna
ZOOBLASTERS + MOVEBREAKERS
18.1.2024, 20:00
/ Kabinet múz
THE UNDERGROUND YOUTH (DE) + VDYD
20.1.2024, 20:00
/ Kabinet múz
XCES LIVESET (SK) + ČAU ČESKO
22.1.2024, 20:00
/ Kabinet múz
WUDAO + HOSTÉ
23.1.2024, 20:00
/ Kabinet múz
SOFTSPOT: LILATESLA + KLARA WODEHN + KRABS (LIVE)
24.1.2024, 20:00
/ Kabinet múz
Vladimír Václavek | Moonshye
25.1.2024, 20:00
/ Alterna
Virgin Gig
26.1.2024, 20:00
/ Stará Pekárna
Pentagramček & Stopové prvky asfaltu
26.1.2024, 20:00
/ ArtBar Druhý Pád