Pop
Ausfahrt W/ Cleveland [LU]
13.12.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Gothic Party Brno 2019
14.12.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Anna K. - akustické turné
15.12.2019, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Gattaca + Protijed + 0100 - benefit pro Jako doma
15.12.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Roman Dragoun Project & B-side Band
15.12.2019, 20:00
/ Sono Centrum
B4 + Fotbal
17.12.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Adam Kukačka & Red Socks Orchestra
17.12.2019, 20:30
/ Metro Music Bar
Kafka band
18.12.2019, 20:30
/ Kabinet múz
Ty Nikdy Label Night
20.12.2019, 19:00
/ Club Fléda
Bára Zmeková s kapelou
21.12.2019, 19:00
/ Kabinet múz
Monkey Business
21.12.2019, 20:00
/ Club Fléda
Václav Neckář & Bacily
22.12.2019, 20:00
/ Sono Centrum
Adventní gospely
23.12.2019, 19:30
/ Sono Centrum
Silvestr s Ukulele Orchestra jako Brno & DJ Harosh
31.12.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Balkan bashavel
3.1.2020, 21:00
/ Club Fléda
Lvcas Dope - F4r4on Tour
4.1.2020, 21:00
/ Club Fléda
Zapadlo/Beneš/Sikora (The Zbs)
8.1.2020, 20:00
/ Music Lab
Marian Friedl, Sabrina Pasičnyk: Beskydská odysea
9.1.2020, 19:00
/ Ponava Cafe
Sensey x SKiNNY Barber
10.1.2020, 20:00
/ Club Fléda
Tomáš Palucha + Rutka Laskier + Host
11.1.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Samey (xyz Tour)
17.1.2020, 20:00
/ Kabinet múz
ASTRYD Live [UK] + guests
18.1.2020, 21:00
/ Music Lab
Cheap Thrills - Girl Power
24.1.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Valná hromada 2020
25.1.2020, 19:00
/ ArtBar Druhý Pád
Kabinet Holičů
29.1.2020, 20:00
/ Kabinet múz
25. Reprezentační Ples Filharmonie Brno
1.2.2020, 19:00
/ Besední dům
Zuzana Mikulcová
1.2.2020, 20:30
/ Music Lab
Pavel Šporcl Gipsy Fire, Host: Vojtěch Szabó
2.2.2020, 20:00
/ Sono Centrum
Lab Jam session #215: Dark Electronic Jazz with Massimo Silverio
3.2.2020, 20:00
/ Music Lab
Jozef van Wissem
5.2.2020, 20:00
/ Hvězdárna a planetárium Brno
Nayla Yenquis Group - Brazilian Music
5.2.2020, 20:00
/ Music Lab
The Young Pekáč
5.2.2020, 20:30
/ Metro Music Bar
Atmo Music + Live Band
6.2.2020, 20:30
/ Metro Music Bar
Jiří Suchý a Jitka Molavcová
11.2.2020, 20:00
/ Sono Centrum
Hrubá Hudba (Křest)
12.2.2020, 20:30
/ Kabinet múz
Agadir: Na strunách naděje, Fernando Báez
13.2.2020, 18:30
/ Knihovna Jiřího Mahena
Guilty Echoes (Křest) & Fvtvre & Small Town Life
13.2.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Prago union live
13.2.2020, 21:00
/ Club Fléda
30 let Indies
14.2.2020, 16:30
/ Sono Centrum
Vanessa + Dj Draven Crow
14.2.2020, 20:30
/ Kabinet múz
Komponovaný večer Tiché volání
15.2.2020, 19:30
/ Music Lab
Lab Jam session #217: Funky with Midnight Cowboys
17.2.2020, 20:00
/ Music Lab
Gaea (P) + Kolona
17.2.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Jam Session w/ Red Bird Instruments
18.2.2020, 19:00
/ Kabinet múz
Ben Railway Robey & Band(UK)
19.2.2020, 20:30
/ Metro Music Bar
Ach Ano III křest
21.2.2020, 21:00
/ Club Fléda