Události
Pushteek Fest Vol. 2
22.2.2020, 17:00
/ Kabinet múz
Bob Marley tribute
22.2.2020, 21:00
/ Music Lab
Loopers & Plastik Funk
22.2.2020, 21:00
/ Club Fléda
Pojď se mnou do světa - písně Jiřího Bulise tlumočené do českého znakového jazyka
25.2.2020, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Mirror Ensemble
25.2.2020, 20:00
/ Music Lab
James Harries & Band
25.2.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Katarzia s kapelou + Vōx (USA)
27.2.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Masterclass / Lucienne Renaudin Vary - Trubka
28.2.2020, 10:00
/ Besední dům
Blues dance party with live band
28.2.2020, 20:00
/ Music Lab
Trvale udržitelné Koule
28.2.2020, 20:00
/ bar U kouřícího králíka
Cheap Thrills - Past + Fvck_kvlt + Edúv Syn + Sekvoye
28.2.2020, 20:30
/ Kabinet múz
Sono Swing Gala II.
29.2.2020, 20:00
/ Sono Centrum
SIMA / Bombím tour
29.2.2020, 20:00
/ Club Fléda
In the beginning there was a rhythm
3.3.2020, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Dagmar Pecková zpívá písně Kurta Weilla
4.3.2020, 20:00
/ Sono Centrum
Maok & Mitsch - Cesta do nitra
5.3.2020, 19:00
/ Dělnický dům Jamborova
AFFETTO - výroční benefiční koncert pro Ligu vozíčkářů
6.3.2020, 19:00
/ Bezbariérové divadlo Barka
Market + Vojdi + February
6.3.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Elektra: Coyu
6.3.2020, 21:00
/ Club Fléda
Lazer Viking + Luciana And Bananabois
7.3.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Jiří Levíček & David Dorůžka
8.3.2020, 20:00
/ Alterna
Políbila mě
19.5.2020, 20:00
/ Káznice
PonavaFest - Eine kleine Nachtmusik
23.5.2020, 22:00
/ Ponava Cafe
Iva Bittová & Antonín Fajt
7.6.2020, 20:00
/ Divadlo Husa na provázku
Amelie Siba (křest alba) + Dukla + Laokoon
9.6.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Malalata Daytime
12.6.2020, 18:00
/ Kavárna Trojka
P/\ST - live / stream | Na skladě
13.6.2020, 18:00
/ Kabinet múz
Punky Reggae Party
13.6.2020, 18:00
/ Kabinet múz
Patrik Kee + En.Dru
15.6.2020, 20:00
/ Divadlo Husa na provázku
Lab Jam session #224: UK Bigbeat with BBband
15.6.2020, 20:00
/ Music Lab
Clay Batt alias IFC
16.6.2020, 20:00
/ Music Lab
Benefiční koncert Ukulele Troublemakers
17.6.2020, 19:00
/ nádvoří Staré radnice
Chief Bromden (křest alba) + Sinks
17.6.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Dorota Barová
17.6.2020, 20:00
/ Stará Pekárna
Ghost of You + 1flfsoap + Čau Česko
18.6.2020, 20:00
/ Sono Centrum
Etno Jaro 2020 / Dálach
18.6.2020, 20:00
/ Stará Pekárna
Idea + support DJs: Inphy + MC Gey
19.6.2020, 18:00
/ Kabinet múz
DJ Liquid A
20.6.2020, 18:00
/ Kabinet múz
Black Uganda Choir
22.6.2020, 20:00
/ Stará Pekárna
Post-Corona Jam Session
23.6.2020, 19:00
/ Kabinet múz
Etno Jaro 2020 / Musica Balkanika (SRB/CZ/UA)
24.6.2020, 20:00
/ Stará Pekárna
Ach Ano - Moravák Open-air
26.6.2020, 18:00
/ Moravské náměstí